جزئیات جدید از بازداشت سه نوجوان دختر

در چند روز گذشته 3دختر نوجوان اهل جوانرود به قصد خروج از کشور اقدام به ترک خانه کرده بودند که نهادهای امنیتی به درخواست خانواده‌های آنها پس از یافتن این 2دختر در خارج از شهر نسبت به بازگشت آنها اقدام و در حضور خانواده‌هایشان سؤالاتی در خصوص انگیزشان نسبت به انجام این کار پرسیده شد.

فرماندار جوانرود در واکنش به خبر بازداشت ۳دختر نوجوان و خودکشی یکی از آنها: قصد خروج از کشور را داشتند که توسط نهاد‌های امنیتی به خانه بازگشتند / یکی از این ۳ دختر پس از بازگشت اقدام به خودکشی کرد

فرماندار جوانرود خبر بازداشت ۳دختر نوجوان در این شهرستان را تکذیب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جوانرود، در روزهای اخیر خبری مبنی بر بازداشت 3دختر نوجوان جوانرودی در رسانه‌های بیگانه منتشر شد که فرماندار جوانرود نسبت به انتشار این خبر واکنش نشان داد.

رستگار یوسفی فرماندار جوانرود در تشریح این ماجرا گفت: در چند روز گذشته 3دختر نوجوان اهل جوانرود به قصد خروج از کشور اقدام به ترک خانه کرده بودند که نهادهای امنیتی به درخواست خانواده‌های آنها پس از یافتن این 2دختر در خارج از شهر نسبت به بازگشت آنها اقدام و در حضور خانواده‌هایشان سؤالاتی در خصوص انگیزشان نسبت به انجام این کار پرسیده شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان جوانرود با اشاره به اینکه "این 3دختر نوجوان تحویل خانواده‌هایشان داده شده‌اند" افزود: خبر بازداشت این دختران به هیچ وجه صحت ندارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از این 3دختر نوجوان پس از بازگشت به منزل اقدام به خودکشی کرده که اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها