نظر چند فعال سیاسی درباره اولین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری

ارزیابی چند فعال سیاسی درباره اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را بخوانید.

نظر چند فعال سیاسی درباره اولین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری

چند فعال سیاسی ارزیابی خودشان را از اولین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم بیان داشتند.

کارشناس سوال کننده برنامه مناظره: نامزدها به سوالاتم پاسخ ندادند

سید حمید پورمحمدی معاون اسبق اقتصادی سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با خبرفوری اظهار داشت:  من دو سوال پرسیده بودم که یکی برای بهبود فضای کسب و کار و ارتقای جایگاه کشور در فضای کسب و کار چه می‌کنید و دیگری هم اینکه کاندیداها برای اینکه نهادهای‌عمومی غیر دولتی و شرکت‌های دولتی، با بخش خصوصی رقابت نکنند چه برنامه‌ای دارند که تقریبا به این سوالات پرداخته نشد. 

وی افزود: من نمی‌خواهم درباره کاندیداها اظهار نظر کنم، مناظره تا به این لحظه کمی برایم جذاب بود، با اینکه انتظارش نداشتم اما بعضی ها خیلی بهتر از دیگران بودند و نظام‌مندتر صحبت کردند.

در مناظره اول وجه جدلی برجسته‌تر بود

عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با خبرفوری اظهار داشت: بیشترین کسی که بر رفع تحریم‌ها تاکید داشت پزشکیان بود. پزشکیان و پورمحمدی کسانی بودند که در این قسمت از مناظرات بر اساس واقعیات موجود در جامعه و دید علمی در خصوص موضوعات صحبت کردند.

وی گفت: در این قسمت تقریبا وجه تحلیلی مناظره کمتر دیده می‌شود و وجه جدلی آن برجسته می‌شود.

جلیلی در کلیات گیر کرده بود و قاضی‌زاده تکلیفش با خودش روشن نبود

محمد مهاجری فعال سیاسی در گفتگو با خبرفوری اظهار داشت: بیشترین کسانی که بر رفع تحریم‌ها تاکید داشتند پورمحمدی و پزشکیان بودند. پورمحمدی کسی بود که در این قسمت مناظره بر اساس واقعیات موجود در جامعه و دید علمی در خصوص موضوعات صحبت کرد.

وی گفت: زاکانی برای شوآف مدیریتش در شهرداری آمده بود و قالیباف حرف‌های تکراری می‌زد. جلیلی در کلیات گیرکرده بود و قاضی‌زاده تکلیفش با خودش روشن نبود. پزشکیان بدنبال حسن استفاده از مناظره بود.

منبع: خبر فوری

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها