برای اولین بار در صنعت پتروشیمی صورت گرفت / دریافت پروانه بهداشتی برای محصولات پتروشیمی بندرامام

مستقل آنلاین/شرکت پتروشیمی بندرامام موفق شد برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور برای بخشی از محصولات خود پروانه 5 ساله Food Grade را کسب نماید.

برای اولین بار در صنعت پتروشیمی صورت گرفت / دریافت پروانه بهداشتی برای محصولات پتروشیمی بندرامام

شرکت پتروشیمی بندرامام در راستای حمایت از محیط زیست ، ارتقاء سلامت جامعه و بالا بردن سطح کیفی تولیدات خود موفق شد از معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان کشور برای محصولات پلی اتیلن سنگین (  HD  ) و پلی اتیلن سبک (  LD  )  به مدت 5 سال پروانه   Food Grade  را کسب نماید.

گفتنی است پتروشیمی بندرامام مراحل دریافت پروانه  Food Grade  را از سال 1390 آغاز کرد و طی این سال ها با ارتباط مستقیم و موثری که با وزارت بهداشت و درمان و همچنین دانشگاه جندی شاپور اهواز داشت موفق شد تمامی مراحل دریافت این پروانه را با موفقیت پشت سر بگذارد.

می توان افزود به منظور دریافت پروانه  Food Grade  می بایست مجوزهای مقدماتی دیگری اخذ می گردید که شرکت بسپاران بندرامام با پیگیری های مستمر خود توانست پروانه بهداشتی تاسیس و بهره برداری ، دریافت گواهینامه برای مسئولین فنی ، پروانه بهداشتی ساخت محصولات LD  و  HD ، طراحی جدید لوگو بر روی کیسه های بسته بندی محصولات LD  و  HD به همراه شماره پروانه بهداشتی ساخت و سیب سلامت را کسب نماید.

شایان ذکر است پروانه بهداشتی و ساخت محصولات پلی اتیلن سنگین و سبک برای اولین بار در صنعت پتروشیمی کشور توسط شرکت پتروشیمی بندرامام دریافت شده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها