صعود خیره کننده رمزارزها در 2 ماه آینده

کارشناسان اقتصادی معتقدند بایننس، کریپتو.کام و آوالانش طی 3 ماه آینده جهش فوق العاده ای خواهند داشت.

رمز ارز بیت‌کوین در اوقاتی که یکی از پر التهاب‌ترین دروه در تاریخچه این پول دیجیتالی توصیف شده، جایی میان بالاترین و پائین‌ترین ارزش برابری خود در سال ۲۰۲۱ قرار گرفته است.

عامل این نوسانات، سرکوبی و پذیرش آن در سطوح ملی، تقبیح آن از جانب سرمایه‌داران شناخته‌شده مثل پیتر شیف و تایید آن از طرف افرادی مثل ایلان ماسک بوده است.

تعدادی از کارشناسان اقتصادی نظرها و پیش‌بینی‌های خود را در مورد [آینده رمز ارزها] در سال ۲۰۲۲ ابراز کردند: مارکوس سوتیریو، تحلیلگر در سازمان مشاوره‌ای پول‌های دیجیتالی «گلوبال بلاک» در بریتانیا، استیو ارلیچ، مدیر‌عامل بستر رمزارز «ویجر دیجیتال» و الکسی کیرینکو، مدیر‌عامل موسسه سرمایه‌گذاری «اکسانته».‌

ارلیچ، مدیر‌عامل بستر رمزارز «ویجر دیجیتال»: سال آینده برای بیت‌کوین سالی بسیار مهم خواهد بود. چه بخواهید چه نخواهید، بیت‌کوین قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین رمزارز است که در مجموع عملکرد قیمت‌ها در بازار پول‌های دیجیتالی توجه زیادی را به‌خود جلب کرده است. بنابراین با پیش‌بینی بهای بیت‌کوین آغاز می‌کنم: بهای بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ از مرز ۱۰۰ هزار دلار خواهد گذشت.

 

بهترین  ارز دیجیتال جز بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ چیست؟

 

سوتیریو، تحلیلگر در سازمان مشاوره‌ای پول‌های دیجیتالی «گلوبال بلاک»: «فکرمی‌کنم بهترین پروتکل لایه یک آلت‌کوین کوزموس (اتم) خواهد بود که به‌گونه‌ای قابل‌توجه مورد‌استفاده سرمایه‌های عمده مثل «بایننس چین»، «اوککس»، «کریپتو. کام»، «ترا‌(لونا)»، بایننس چین (بی ان بی)»، «کریپتو.کام (سی آر او)»، «اوککس چین (اوکی ای اکس)»، «تورچین (آر یو ان ای) قرار گرفته است. کازموس دارای بیش از ۱۷۵ میلیارد دارایی دیجیتال مدیریت شده است. فکر می‌کنم سیستم کازموس همچنان در سال ۲۰۲۲ شکوفا خواهد بود که به ارزش برابری توکن اتم هم کمک خواهد کرد.

 

استیو ارلیچ، مدیر‌عامل بستر رمزارز «ویجر دیجیتال»: «سکویی که چشم من به آن است «آوالانش» است. فکرمی‌کنم بازارها تازه متوجه بُعد حضور، سرعت و کارایی آن شده‌اند و با آوالانش شکوفا می‌شوند. در حالی که دیگر سکوها سخت تلاش می‌کنند سطح خود را بالاببرند، سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان به دور سکوهایی گرد خواهند آمد که توان عملیاتی داشته باشد.»

 

کیرینکو، مدیر‌عامل موسسه سرمایه‌گذاری «اکسانته»: «هرچند انتظار داریم محبوبیت «دفی» افزایش یابد، متاورس ستاره جدید [آلت کوین] است. این رمزارز قابلیت آن را دارد که نحوه رویارویی اینترنتی مردم را به‌کلی تغییر دهد. [این رمز ارز] قابلیت چشمگیری برای تبلیغ تولیدات شرکت‌ها در یک فضای مجازی جدید دارد. امکانات آن بی پایان است.»

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها