معاون وزیر کار در بازدید از پگاه تبریز:

اولویت وزارتخانه؛ سرمایه گذاری در شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری

سرمایه گذاری برای توسعه تولید و اجرای پروژه‌های جدید شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، در اولویت فعالیت وزات تعاون، کار و رفاه قرار دارد.

به گزارش روبط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، حجت اله میرزایی معاونت اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت پگاه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب افزود: این وزارت خانه در محورهای رفع مشکلات پرداخت حق بیمه های تأمین اجتماعی، روابط کار بین کار فرمایان با کارگران، تخصیص تسهیلات اشتغال زا برای بنگاه‌های تولیدی و رفع موانع اقتصادی بنگاه‌های وابسته به صندوق های بازنشستگی خود را مسئول می‌داند.

او افزود: شرکت‌های تولیدی وابسته به صندوق بازنشستگی حتما ارزش سرمایه خود را به روز و وارد بازار بورس شوند. همچنین، برای توسعه فعالیت‌های خود وارد مشارکت با بخش خصوصی شده و از فرصت‌های اقتصادی این بخش، بهره‌مند شوند.

معاونت اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی زنجیره پگاه را یک زنجیره منحصر به فرد توصیف کرده افزود: پگاه با ۶۷ سال قدمت برندی قابل اعتماد برای مصرف کننده است.

مرتضی اعیانی مدیرعامل پگاه تبریز نیز ضمن ارائه گزارش دستاوردها گفت: امیدواریم با سرمایه‌گذاری مناسب و بهره‌‍مندی از تسهیلات ارزان قیمت، علاوه بر نوسازی این صنعت، با خرید تجهیزات جدید به نوآوری و تولید محصولات جدید بیشتری دست یابیم تا علاوه بر افزایش سهم بازار، به تنوع بخشی سبد لبنیات مصرف کنندگان هم کمک کنیم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها