ضربه شبانه قیمت طلا به قیمت سکه امامی+نمودار

سکه که در روز پنج شنبه با توجه به افزایش بهای اونس طلا و دلار در بازار داخلی سیر صعودی گرفته بود، ممکن است در ابتدای روز شنبه با افزایش فعالیت فروشندگان مواجه شود.

مستقل آنلاین : در باراز امروز پیش بینی می شود قیمت سکه چه مسیری داشته باشد؟ در جهت یابی بازار سکه روند معاملات پشت خطی و قیمت طلا علائم اصلی هستند.دیروز در بازارهای جهانی، اونس طلا به نزدیکی محدوده هزار و ۸۱۰ دلار افتاد تا انتظارات صعودی در بازار سکه تعدیل شود.


خبر داغ:

راز هولناگ و گم‌شدن زن جوان در سینه مرد ۷۰ساله 

سکه که در روز پنج شنبه با توجه به افزایش بهای اونس طلا و دلار در بازار داخلی سیر صعودی گرفته بود، ممکن است در ابتدای روز شنبه با افزایش فعالیت فروشندگان مواجه شود. قیمت سکه دیروز نیز در معاملات پشت خطی محدوده ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی را از دست داد و در حوالی ۱۰ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

 

سکه پشت خطی2

تحلیل گران فنی بارها اشاره کرده اند، در صورتی که سکه امامی محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را از دست بدهد، با افزایش فشار فروشندگان مواجه خواهد شد و فلز گران بهای داخلی ممکن است طی یک روند نزولی به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی حرکت کند.

 

با وجود انتظارات کاهشی که در بازار پشت خطی سکه شکل گرفت،‌ برخی از معامله گران امیدوار هستند که فلز گران بهای داخلی با درخشش دلار بتواند به روند افزایشی خود ادامه دهد و حتی بار دیگر به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی گام بردارد. برخی از معامله گران باور دارند که سکه بازان برای کاهش اثر افت اونس طلا به بازار دلار وارد خواهند شد و از طریق خرید اسکناس آمریکایی، مانع از افت معنادار در بازار سکه  خواهند شد. در صورتی که در روز جاری، دلار به بالای خط ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی برگردد، سکه ظرفیت بیشتری برای افزایش قیمت خواهد داشت. با این حال، بازار هم چنان دشوار به نظر می رسد که توان خروج از دامنه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار  تومان را داشته باشد.

 

سکه پشت خطی2

تحلیل گران فنی بارها اشاره کرده اند، در صورتی که سکه امامی محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را از دست بدهد، با افزایش فشار فروشندگان مواجه خواهد شد و فلز گران بهای داخلی ممکن است طی یک روند نزولی به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی حرکت کند.

 

سکه حباب

با وجود انتظارات کاهشی که در بازار پشت خطی سکه شکل گرفت،‌ برخی از معامله گران امیدوار هستند که فلز گران بهای داخلی با درخشش دلار بتواند به روند افزایشی خود ادامه دهد و حتی بار دیگر به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی گام بردارد.

برخی از معامله گران باور دارند که سکه بازان برای کاهش اثر افت اونس طلا به بازار دلار وارد خواهند شد و از طریق خرید اسکناس آمریکایی، مانع از افت معنادار در بازار سکه  خواهند شد. در صورتی که در روز جاری، دلار به بالای خط ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی برگردد، سکه ظرفیت بیشتری برای افزایش قیمت خواهد داشت. با این حال، بازار هم چنان دشوار به نظر می رسد که توان خروج از دامنه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار  تومان را داشته باشد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها