مدیرکل شیلات هرمزگان در بازدید از ظرفیت های شیلاتی شرق استان مطرح کرد:

تاکید به پیشگیری از صید غیر مجاز

مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاونین اجرایی خود از بندرصیادی کلاهی بازدید و پس از به بررسی،حل و ارائه راهکار ، بهسازی، نوسازی و رفع نواقص بندر صیادی کلاهی را در دستور کار مدیریت بهره بردار بندر صیادی کلاهی و مسئولین شهرستانی شیلات و استان قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، عبدالرسول دریایی با بیان اینکه این بندر صیادی از حدود ۲۲۰ فروند شناور صیادی برخودار است گفت: از این میزان حدود۱۳۵فروند قایق و ۸۶ فروند نیز لنج صیادیست، که نقش مهمی در صید و صیادی استان هرمزگان دارد.

دریایی عنوان کرد: بندر صیادی با بیش از هزار و ۴۰۰ نفر صیاد در آینده ایی نزدیک با پیگیری ها و تلاش های صورت گرفته شاهد به بهره برداری رسیدن یک بندر صیادی دیگر نیز خواهد بود که در حال حاضر در مرحله مطالعات قرار دارد.

وی با تاکید بر اهمیت پیشگیری از صید و صیادی مخرب و غیر مجاز،  صیادان کلاهی را به یاری رسانی شیلات در برخورد و پیشگیری از صید غیر مجاز دعوت کرد. مدیر کل شیلات هرمزگان همچنین در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات جامعه صیادی این بندر،دستوراتی را در جهت رفع و حل مشکلات بهره برداری از بندر صیادی کلاهی صادر کرد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها