با انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا مهاجرت کنید

این روزها تب مهاجرت حسابی داغ است و بسیاری از ما ایرانی به دنبال راهی هستیم که ساده تر بتوانیم به کشور دلخواه خود مهاجرت کنیم.

استرالیا از آن کشورهایی است که در سال های اخیر مهاجران بسیاری را پذیرفته است و همین موضوع باعث می شود که ما ایرانی ها هم علاقه خاصی به مهاجرت به استرالیا داشته باشیم.

راه های مهاجرت به استرالیا

در سال های اخیر شاهد این بودیم که کشور استرالیا توجه خاصی به مهاجران داشته است و به دنبال راهی بوده که مهاجرت به این کشور ساده تر باشد، از این رو روش ها و ویزاهای مختلفی را برای مهاجرت در نظر گرفته تا هر کسی متناسب با شرایط خاصی که دارد، بتواند مهاجرت کند.

احتمالا تا به حال شنیده اید که ویزای تحصیلی و ویزای کاری را شنیده اید و آشنایی نسبی هم به این ویزاها دارید، اما یکی از ساده ترین روش های مهاجرتی به استرالیا، سرمایه گذاری در این کشور است و به شما هم پیشنهاد می دهیم که اگر قصد جدی برای مهاجرت دارید، به این روش دقت خاصی داشته باشید.

چرا سرمایه گذاری در استرالیا؟

شما هم از آن دسته افرادی هستید که قبل از انجام کاری همه جوانب را بررسی می کنید؟ اگر پاسخ مثبت است که باید تبریک بگوییم، شما در زندگی تصمیم های درستی را می گیرید و برای اینکه در مورد سرمایه گذاری در استرالیا هم مطمئن باشید، در ادامه مزیت های این کار را توضیح می دهیم.

قبل از اینکه درباره مزیت های سرمایه گذاری استرالیا توضیح دهیم، درباره سرمایه گذاری استرالیا از سایت پرشین مایگرنت بخوانید:

استرالیا انواع ویزاهای متنوعی را به سرمایه گذاران خارجی که قصد سرمایه گذاری استرالیا و زندگی در این کشور را داشته باشند، اختصاص داده است. انتخاب نوع ویزا بستگی به شرایط شما و فاکتور های لازم برای ویزای سرمایه گذاری دارد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می تواند بصورت مستقیم و با ویزاهای اقامت دائم از جمله ویزای 132 انجام شود و یا با ویزاهای زیر مجموعه 188 شامل  a188، 188 b، 188 c که قابل تبدیل به اقامت دائم هستند. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب نوع ویزا و مسیر مهاجرتی خود، از کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشاوره بگیرید.

  • اقتصادی رو به رشد

اقتصاد استرالیا رو به رشد است و زیر ساخت های بسیار قوی برای سرمایه گذاری دارد، همین نکته به شما اطمینان می دهد که سرمایه شما در این کشور افزایش پیدا می کند.

  • کیفیت بالای زندگی

همه آنهایی که به دنبال مهاجرت هستند، به دنبال زندگی بهتر هستند که کیفیت بالاتری هم داشته باشد. استرالیا می تواند این خواسته مهاجران را به خوبی تامین کند.

  • سیستم آموزشی

آموزش در استرالیا رایگان است و فرزند شما به سادگی و بدون هیچ دغدغه ای می تواند در استرالیا تحصیل کند.

  • سیستم درمانی

در رابطه با سیستم درمانی کشور استرالیا فقط می توانیم بگوییم که فوق العاده است و دیگر نیازی به توضیحات اضافی در این رابطه نیست.

2

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد  همین باعث می شود که افراد بسیاری با شرایط متفاوت بتوانند این کار را انجام دهند، به دلیل تنوع بالای این ویزاها در ادامه توضیحاتی را در رابطه با آن بیان می کنیم.

  • ویزای 188 A

اگر به دنبال راهی هستید که بدون مدرک زبان به استرالیا مهاجرت کنید، این روش بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. برای ویزای 188 A نیازی به مدرک زبان ندارید. برای دریافت این ویزا باید تعهد سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 200 هزار دلار استرالیا را داشته باشید.

این ویزا اقامت موقت استرالیا را به شما می دهد و شما به همراه خانواده می توانید به مدت 5 سال در کشور استرالیا اقامت کنید. حداقل امتیاز برای دریافت این ویزا 65 است.

  • ویزای 188 B

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید در کشور استرالیا هستید، این ویزا برای شما مناسب است. ویزای 188 B هم اقامت موقت استرالیا را به شما می دهد، اما بابت این موقت بودن نگران نباشید، شما بعد از این 5 سال با رعایت چند نکته ساده می توانید اقامت دائم استرالیا را داشته باشید.

برای دریافت این ویزا شما باید حداقل دو میلیون و پانصد هزار دلار استرالیا برای راه اندازی کسب و کار خود سرمایه داشته باشید. مزیت های زندگی در استرالیا مانند آموزش و درمان رایگان در این روش هم برای شما و خانواده تان وجود دارد و می توانید از آن استفاده کنید.

  • ویزای 188 C

این ویزا برای کسانی مناسب است که سرمایه ای حداق پنج میلیون دلاری در اختیار دارند. این ویزا نوعی ویزای ویژه به حساب می آید و طبیعتا این میزان سرمایه هم هر کسی در اختیار ندارد.

  • ویزای 132

ویزای 132 اقامت دائم در استرالیا را به شما می دهد. اگر مدیر شرکتی هستید و به دنبال سرمایه گذاری در استرالیا هم هستید، این ویزا انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. اگر گردش مالی شما حداقل 3 میلیون دلار استرالیا است، به سادگی می توانید از این ویزا استفاده کنید.

  • ویزای 888

همانطور که در مطالب بالا گفتیم ویزاهای 188 اقامت موقت به شما می دهند، مرحله دوم این ویزاها که تبدیل به اقامت دائم می شوند، ویزای 888 است. به همین دلیل شما در ابتدا برای مهاجرت به استرالیا نمی توانید از این روش استفاده کنید.

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، ویزاهای مختلفی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد و ویزای سرمایه گذاری یکی از بهترین ها و ساده ترین راه ها برای مهاجرت به این کشور است. سعی بر این داشتیم که اطلاعاتی را در رابطه با ویزاهای سرمایه گذاری بیان کنیم، اما دقت داشته باشید که اخذ ویزای سرمایه گذاری به مهارت و تخصص هم نیاز دارد.

اگر به دنبال موسسه ای معتبر و متخصص برای اخذ ساده ویزا هستید، ما به شما موسسه پرشین مایگرنت را معرفی می کنیم. کارشناس های این موسس مهارت بسیار بالایی در زمینه کاری خود دارند و البته موسسه ای معتبر هم است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها