شرکت روماک در حوزه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات فست فود وانوع فر قنادی با ارائه محصولات ایرانی توانسته کارنامه درخشانی را برای خود رقم بزند .

شرکت روماک در حوزه کسب و کار های خانگی نیز از صاحبان کسب و کار ها حمایت ویژه میکند و شرایط ویژه ای برای افرادی که میخواهند با حداقل سرمایه و امکانات کسب و کار خانگی خود نظیر پخت کیک و شیرینی و ... در نظر گرفته است. یکی از موثر ترین و رایج ترین نمونه های کسب و کار خانگی تولید کیک و شیرینی و فروش به صورت مستقیم به دست مشتریان و یا بستن قرارداد با قنادی ها می باشد که در این باره نیز ما در روماک کلیه مشاوره های لازم را جهت اگاهی بیشتر به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهیم.

2

تجهیز فست فود با محصولات روماک

یکی از پر طرفدار ترین و سود آور ترین کسب و کار های امروزی فست فود ها هستند ، صاحبان فست فود ها همیشه دغدغه ارائه پیتزا و ساندویچ های با کیفیت را دارند. چند عاملی که در کیفیت مطلوب یک فست فود تاثیر گذار هستند رو برای شما شرح میدهیم ، عامل اول تهیه مواد غذایی درجه یک و مرغوب می باشد که در کیفیت و طعم غذا تاثیر دارد اما عامل دوم که بسیار مهم تر می باشد تهیه تجهیزات فست فود با کیفیت می باشد ، به عنوان مثال یک پیتزای خوب و خوشمزه علاوه بر مواد درجه یک نیاز به یک فر پیتزا ریلی یا فر پیتزا صندوقی با کیفیت دارد.

3

پشتیبانی و ضمانت محصولات

ما در روماک علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی  جهت راه اندازی رستوران ، فست فود و یا کسب و کار خانگی در حوزه فروش محصولات هم مشاوره رایگان داریم. در شرکت روماک تعهد کاری ما بعد از فروش محصول شروع میشود و یک سال ضمانت بی قید و شرط محصولات و 10 سال خدمات پس از فروش بخشی از خدمات گروه روماک در قبال مشتریان گرامی میباشد.

 

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها