گل‌گهر و وزارت صمت تفاهم نامه امضا کردند؛

۳۶طرح بزرگ اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد یورویی گل گهر

در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری برای توسعه کشور، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و وزیر صنعت، معدن و تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، در این تفاهم نامه که با حضور مهندس رزم‌حسینی وزیر صمت و مهندس ایمان عتیقی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با حضور معاونین وزارت صمت، رییس مجمع نمایندگان استان، رئیس کل دادگستری استان و معاون قضایی دادستان کل‌کشور منعقد شد، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اجرای ۳۶ طرح و پروژه بزرگ اقتصادی، صنعتی و زیربنایی با مبلغ ۵ میلیارد یورو سرمایه‌گذاری می‌کند.

این طرح‌ها بر اساس برنامه جامع توسعه‌ای گل‌گهر و در راستای محورهای تکمیل زنجیره ارزش، تنوع محصولی و جغرافیایی محصولات، توسعه زیرساخت‌ها، توسعه اکتشافات و نوسازی ماشین‌آلات معدنی، ارتقا فناوری و شتابدهنده‌ها می باشد.

 در اجرای این طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ، اشتغال‌زایی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی، سرمایه‌گذاری برای تولید و تکمیل صنایع معدنی، استفاده از منابع داخلی و بهره‌گیری از حداکثر توان ساخت داخل کشور محوریت داشته و وزارت صمت و دستگاه‌های مربوطه به منظور پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها، تسهیل‌گر خواهند بود.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها