آمار کرونا امروز جمعه 17 اردیبهشت 1400

آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است.

پایگاه خبری مستقل آنلاین :  آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است. آمار کرونا باعث شده محدودیت های تردد همچنان ادامه داشته باشند. آمار کرونا و تعداد مبتلایان و فوتی ها را در 24 ساعت اخیر در این مطلب می خوانید.


مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه اعلام کرد با فوت ۳۳۵ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کرونا تعداد جان‌باختگان این بیماری در ایران به ۷۴ هزار و ۲۴۱ نفر رسید.

از دیروز تا امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۷ هزار و ۷۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در ایران شناسایی و دو هزار و ۶۸۱ نفر از آنها بستری شدند. به این ترتیب، مجموع بیماران کووید-۱۹ در ایران به دو میلیون و ۶۲۷ هزار و ۹۴ نفر رسید.

تاکنون دو میلیون و ۷۴ هزار و ۸۹ نفر از بیماران بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. پنج هزار و ۵۳۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند و ۱۶ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۳۳۸ آزمایش تشخیص کووید انجام شده است.

 

بر اساس آمار وزارت بهداشت، تاکنون یک میلیون و ۲۳۱ هزار و ۶۵۲ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۲۵۳ هزار و ۶۲۵ نفر دوز دوم را تزریق کرده و واکسینه شده‌اند.  مجموع واکسن‌های تزریق‌شده در ایران به یک میلیون و ۴۸۵ هزار و ۲۸۷  دوز رسید.

 

 
منبع: همشهری آنلاین

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها