برگزاری آخرین مرحله قرعه کشی بیمه‌های زندگی بیمه ملت

ارزشمندترین سرمایه هر فردی زمان و عمر اوست.

عمر سرمایه‌ای است که باید با برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی درست از لحظات آن، خود را در برابر حوادث و مخاطرات احتمالی ایمن کرد؛ که این، هدف اصلی بیمه‌های زندگی است. در واقع بیمه زندگی با تضمین پشتیبانی مالی در صورت وقوع خسارت مالی یا مشکل احتمالی به وجودآمده در صورت فوت شخص بیمه‌شده آرامش خاطر را برای فرد به همراه می‌آورد و راهی برای حفاظت از آینده مالی خانواده است. موضوعی که ممکن است اهمیت و مزایای بسیار آن با گذشت زمان کمرنگ شود! در همین راستا و به منظور آگاه‌سازی بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی نسبت به مزایای این بیمه‌نامه و بهره‌مندی از پوشش‌های آن در مواقع ضروری؛ بیمه ملت نسبت به برگزاری جشنواره بیمه‌های زندگی اقدام کرد. به گزارش روابط‌عمومی بیمه ملت؛ برگزاری برنامه قرعه‌کشی با جوایز ارزنده، ارسال پیامک‌های انگیزشی و امکان مشاهده امتیاز برای بیمه‌گزاران؛ از جمله مواردی است که می‌توان از آن به عنوان ابزار ترغیب نسبت به پرداخت معوقات بیمه‌نامه‌ها و واریز اقساط پیش از موعد بهره برد.

همچنین به اطلاع می‌رساند بنا به درخواست بینه گزاران، تعداد جوایز مرحله آخر قرعه‌کشی افزایش یافته و در این مرحله علاوه بر گوشی تلفن همراه هوشمند به یک نفر، 5 جایزه نقدی نیز به برندگان قرعه‌کشی اعطا می‌شود. به همین منظور، روز چهارشنبه 8 اردیبهشت‌ماه 1400، قرعه‌کشی پایان ماه اسفند و فروردین ویژه بیمه گزاران در ساعت 15 انجام می‌شود.

شایان ذکر است؛ قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام بیمه زندگی بیمه ملت (https://www.instagram.com/MelaLife/) برگزار شده و مدیر بیمه‌های زندگی بیمه ملت در این برنامه زنده به سوالات بیمه‌گزاران و کانال توزیع پاسخ می‌دهند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها