مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان جنوبی خبر داد:

خدمت‌رسانی به ۱۶هزار و ۷۰۰ مشترک در خراسان جنوبی

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان جنوبی با اشاره به صدور احکام تمامی بازنشستگان استان و واریز حقوق این عزیزان براساس احکام جدید گفت: میانگین حقوق این عزیزان نسبت به فروردین سال قبل حدود ۹۰ درصد افزایش یافته است.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از صدا و سیمای خراسان جنوبی، محمد باقری‌نژاد افزود: احکام جدید بازنشستگان و وظیفه بگیران استان که بیش از ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر از مشترکان را شامل می‌شود بر اساس دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور اداری و استخدامی صادر شده است. وی گفت: با اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان در مهرماه پارسال و اصلاحات بعدی و همچنین افزایش حقوق سال جاری، میانگین حقوق بازنشستگان کشوری خراسان جنوبی به طور میانگین نسبت به فروردین سال قبل حدود ۹۰ درصد افزایش یافته است.

باقری نژاد افزود: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی صندوق در برابر سلامت جامعه تحت پوشش، تمامی خدمات صندوق بازنشستگی کشوری از طریق سایت sabasrm.ir بصورت الکترونیکی ارائه می‌شود و برخی از خدمات هم روی نرم افزار صبا قابل ارائه است. به گفته وی، با وجود الکترونیکی‌شدن بیشتر خدمات صندوق بازنشستگی، برخی از بازنشستگان ترجیح می‌دهند این خدمات را به صورت حضوری دریافت کنند و به همین دلیل نیز صندوق بازنشستگی کشوری واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: در حال حاضر ۵ خدمت از قبیل چاپ فیش حقوقی، چاپ حکم، صدورگواهی کسر از حقوق، پاسخ به استعلامات (وام ضروری، وام ازدواج و …) و استعلام بازنشستگان خارج از کشور در دفاتر پیشخوان فعال شده و بزودی سایر خدمات اصلی هم طبق برنامه ریزی و زمان‌بندی صورت گرفته از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان عزیز ارائه می‌شوند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها