رییس جمهور از سلیمانی رییس‌کل بیمه مرکزی تقدیر کرد

دکتر روحانی، رییس‌جمهوری اسلامی ایران، در آیین رونمایی سامانه‌های توسعه دولت الکترونیک از رییس‌کل بیمه مرکزی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، روز سه‌شنبه سوم فروردین‌ماه سال جاری، در آیین رونمایی از سامانه‌های توسعه دولت الکترونیک، فعالیت‌های انجام گرفته این حوزه در دولت تدبیر و امید را تشریح کرد و افزود: امروز به دلیل مصوباتی که در اجرای فناوری‌های اطلاعات داشتیم برای دولت و ملت بزرگ ایران روز مبارکی بود.

وی با تاکید بر این‌که زندگی مردم باید بر مبنای شرایط نوین جهانی پایه‌ریزی شود، بیان کرد: زندگی مردم، امروز کاملا متحول شده و شرایط قبلی و سنتی دستخوش تغییر شده و خوشبختانه با تلاش این دولت، هوشمندسازی دامنه بسیار وسیع‌تری را به خود گرفته و فعالانه به پیش می‌رود.

دکتر روحانی در بخش دیگری از این مراسم، خدمات شایسته بیمه مرکزی در راستای گسترش خدمات الکترونیک در صنعت بیمه را مدنظر قرار داد و با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های دکتر غلامرضا سلیمانی و همکاران برای تکمیل زیرساخت‌های دولت الکترونیک قدردانی کرد.

دکتر روحانی در این لوح از دولت الکترونیک و هوشمند به عنوان یکی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت تدبیر و امید یاد کرد.

گفتنی است در پایان این نشست رییس‌جمهور از کسب رتبه اول دستگاهی توسط بیمه مرکزی در ارزیابی الکترونیکی شدن خدمات تقدیر کرد.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها