مدیرعامل شرکت شهروند مطرح کرد؛

لزوم نقش‌آفرینی پررنگ در رونق تولید داخلی

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کشور طی سال‌های گذشته مساله تولید و اشتغال است.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کشور طی سال‌های گذشته مساله تولید و اشتغال است، از طرفی بخشی از فعالیت‌های اقتصادی و خدمات جنبی تولید، مسأله فروش است که با توجه به تعابیری که سال‌ها به عنوان یک دغدغه اصلی از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده این مهم را می‌طلبد در سالی که با تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده عزم خود را در رفع تمامی عوامل بازدارنده، فرآیندهای زائد و بی‌توجهی به زمان و فرصتها جزم کنیم.

تبلور نگاه شرکت داری و سود محوری در سال پیش رو

گام دیگری که در سال گذشته زیربنای آن را آغاز کردیم و در سال جدید متبلور خواهد شد، نگاه شرکت داری و سود محوری است، باید بتوانیم دارایی های خود را زاینده کنیم و نگاه و روح سود محوری در مجموعه فرهنگ سازی شده و تسری پیدا کند.

عزم و اراده ای که برای ورود به بازار سرمایه اتفاق افتاد و توانستیم در آن مسیر گام برداریم نقطه عطفی است که در سال جدید با همت و نقش آفرینی تمامی ارکان مدیریت شهری و متولیان درون شرکت، در ۶ ماه ابتدایی سال ان‌شاالله نهایی و به اتمام خواهد رسید و منجر به یک فعالیت پایدار و حرفه‌ای در صنعت خرده فروشی و زنجیره تامین کالا می‌شود.

تمام اقدامات در سال جاری مبتنی بر منشور بودجه خواهد بود

در سال جاری تمام اقدامات، مبتنی بر منشور بودجه خواهد بود، تدوین بودجه و تحلیل وضعیت درآمدی و هزینه‌ها باید شفاف و روشن باشد، به گونه‌ای که با توجه به دارایی‌ها و درآمدهای پیش روی شرکت بتوانیم میزان تحقق اهداف و دستاوردهای مجموعه را که همان خلق درآمد و سود است مورد ارزیابی و سنجش قرار دهیم.

توسعه مشارکتی با اولویت افزایش پراکندگی در استان تهران و البرز

توجه به مؤلفه مهمی همچون توسعه در سطح کشور با اولویت گسترش و پراکندگی در استان تهران و البرز به صورت هایپری و فرانچایز (مشارکتی) مساله مهم دیگری است که امیدوار هستیم در سال جدید زیرساختهای آن با تلاش و همت متولیان امر آماده‌سازی و عملیاتی شود.

در سال گذشته توانستیم دارایی‌ها و املاک شرکت شهروند را شفاف سازی و تعیین تکلیف کنیم که افزایش سرمایه و دارایی‌های شرکت را به دنبال خواهد داشت، این اتفاق کار ماندگاری است که به عنوان یکی از شاخصه‌های اصلی شرکت داری محسوب می‌شود و در تاریخِ فعالیت شرکت، به عنوان یک منشأ خیر برای نسل آینده به جا خواهد ماند.

ضرورت اتخاذ نگاه اقتصادی هوشمند و منعطف نسبت به آینده

تمام نگاهمان را می‌بایست معطوف به رفتار اقتصادی درست و هوشمندانه کنیم، خلق و شناسایی فرصتها و از طرفی تبدیل آن به ارزش برای شرکت مساله مهمی است که باید با جدیت دنبال شود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها