تاثیر ماشین لباسشویی در منازل چقدر است؟

امروزه ماشین لباسشویی به عنوان مهم ترین و پر استفاده ترین لوازم برای منازل شناخته شده است که موضوع مهم درباره این وسیله خرید آن است که باید اطلاعات کافی داشته باشید.

داشتن اطلاعات راجع به این موضوع باعث ضرر نمی شود و به شما کمک بسیاری در خرید این دستگاه می کند و باعث می شود در تصمیم گیری و انتخاب یک ماشین لباسشویی با کیفیت با دانش و اطلاعات زیادی جلو بروید.

امروزه در بازار مدل های مختلفی از این وسیله به فروش می رسد و عرضه می گردد.

mashin

هنگام خرید لباسشویی باید به مدل آن توجه کنید:

ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن / دو قلو

ماشین لباسشویی درب از جلو و اتوماتیک

ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی

این سه نوع ماشین لباسشویی در بازار موجود است که باید برحسب نیازی دارید یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنید.

  • انتخاب برند مناسب لباسشویی

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید انتخاب برند مناسب است که برای انتخاب بهترین برند باید مزایا و معایب و خدمات آن را بررسی کنید و مطمئناً برندهایی مانند سامسونگ و ال جی و جنرال الکتریک و بوش از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و اگر به دنبال برندهای ایرانی هستید میتوانید از برند اسنوا بهره ببرید انتخاب با شماست و می توانید از کالای ایرانی حمایت کنید زیرا نسبت به قیمتی که دارند از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

  • ظرفیت

دومین نکته ای که باید در خرید ماشین لباسشویی به آن توجه کنید این است که ظرفیت ماشین لباسشویی به چه اندازه است، شما باید با توجه به تعداد اعضای خانواده خود ماشین لباسشویی خود را اتخاب کنید و بین لباسشویی 5 کیلویی یا 7 کیلویی یا 9 کیلویی و... یکی را برگزینید.

  • عملکرد

شما باید عملکرد و برنامه ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید انتخاب مناسبی نسبت به نیازی که دارید داشته باشید در منو هر ماشین لباسشویی موارد متنوعی می باشد که میتوانید تایم و نوع شستن را مشخص کنید که می توانید قبل از خرید از فروشنده این اطلاعات را دریافت کنید.

  • سرعت ماشین لباسشویی

دور موتور ماشین لباسشویی ها با هم متفاوت است، مثلا اگر سرعت چرخش دستگاه زیاد باشد صدای زیادی از خود تولید می کند و اینکه اگر سرعت آن در شست و شو و خشک کردن لباس ها زیاد باشد هزینه و قیمت آن هم بیشتر می شود.

هنگامی که چرخش ماشین لباسشویی خوب باشد لباس ها را با کیفیت می شوید و خشک کردن آن به درستی انجام می شود که این مورد را باید بسیار جدی بگیرید.

معمولی ترین سرعت چرخش یک ماشین لباسشویی بین 1200RPM تا 1400RPM است.

  • قیمت ماشین لباسشویی

مهم ترین نکته برای شما می تواند قیمت آن باشد که برای خرید تا چه مقداری می خواهید هزینه کنید، هزینه خرید ماشین لباسشویی با کیفیت گران تر خواهد بود و شما اگر می خواهید بعد از مدتی کم تر برای تعمیر و یا سرویس آن هزینه کنید باید یک دستگاه با کیفیت خریداری کنید هر چند قیمتش بیشتر است اما عمر مفید و طولانی تری نیز دارد.

  • میزان مصرف انرژی

برای بررسی این مورد باید به برچسب انرژی ماشین لباسشویی دقت کنید، زیرا برچسب انرژی به شما نشان می‌دهد که لباسشویی که شما نتخاب کرده اید تا چه اندازه ای به صرفه است.

هنگامی که می خواهید ماشین لباسشویی انتخاب کنید باید به امکاناتی که در شست و شو ارائه می دهد توجه داشته باشید، شستشو با آب سرد، شستشو با درجه حرارت پایین آب و امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه از امکانات مفیدی هستند که می‌توانند در کاهش مصرف انرژی موثر باشند.

mashin2

ماشین لباسشویی‌های تسمه ای و بدون تسمه

از ماشین لباسشویی های خوبی که می توتن به آن اشاره کرد ماشین لباسشویی بدون تسمه است، بدون صدا و لرزش بودن آن از مزایای این ماشین لباسشویی است.

ماشین لباسشویی های تسمه دار بعد از مدتی شروع به سر و صدای زیادی می کند و این از عیب های ماشین لباسشویی تسمه دار است.

از مهم ترین موضاعات می توان به گارانتی اشاره کرد که مسئله بسیاری مهمی می باشد، بیشتر لوازم های خانگی از گارانتی با مدت متفاتی برخوردار هستند.

ماشین لباسشویی و لوازم دیگر بعد از مدتی دچار مشکل می شوند و خیلی بهتر است که دستگاهی که خریداری می کنید شامل گارانتی باشد،اگر مدت گارانتی زیاد باشد خیلی بهتراست.

شما باید برای خرید ماشین لباسشویی و هر لوازم دیگری که نیاز دارید باید با اطلاعات زیادی اقدام کنید و به بسیاری از نکات توجه کنید تا انتخاب بسیار خوب و با کیفیتی داشته باشید و دستگاهتان دارای عمر مفید طولانی باشد تا سالیان سال از آن استفاده کنید.

mashin3

چنانچه ماشین لباسشویی شما به تعمیر نیاز داشت حتماً تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به یک شرکت معتبر بسپارید و ما به شما شرکت امداد من را معرفی میکنیم که یکی از برترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد که با گارانتی تعمیرات لوازم خانگی شما را انجام می دهد.

اکثر تعمیرکاران ماشین لباسشویی اقدام به تعویض قطعات می کنند و به این صورت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد اما تعمیرکاران امداد من قطعات ماشین لباسشویی را به خوبی تعمیر کرده و در صورتیکه به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد با اعلام به شما تعویض قطعه را در دستور کار قرار می دهند و از لحاظ هزینه و کیفیت خیالتان از بابت تعمیر لوازم خانگیتان کاملاً راحت باشد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها