بازدید مدیر عامل بانک رفاه کارگران از بیمارستان قلب شهید رجایی تهران

مدیرعامل بانک رفاه کارگران از بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بازدید و با رئیس این بیمارستان دیدار و گفت و گو کرد.

بازدید مدیر عامل بانک رفاه کارگران از بیمارستان قلب شهید رجایی تهران

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، لله گانی مدیرعامل این بانک با حضور در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، با دکتر نوحی رئیس این بیمارستان دیدار و گفت و گو کرد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های کادر پزشکی، ارائه خدمات به فعالان حوزه درمان را جزو افتخارات بانک رفاه کارگران برشمرد و بر ادامه همکاری های متقابل این بانک با دانشگاه های علوم پزشکی و بیمارستان های کشور تأکید کرد. 
در ادامه این بازدید، لله گانی با کارکنان شعبه بانک رفاه کارگران مستقر در این بیمارستان نیز دیدار و گفت و گو کرد و با تقدیر از تلاش های آن ها در خدمت رسانی به مشتریان در این شرایط حساس، از نزدیک در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفت.
شایان ذکر است، بانک رفاه کارگران بیشترین شعب مستقر در بیمارستان های کشور را دارد و کارکنان این بانک همراه و همگام، کادر درمان، در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند. بازدید مدیرعامل این بانک از بیمارستان ها در ایام شیوع ویروس کرونا به منظور قدردانی ازکارکنان بانک و کادر درمان کشور انجام می شود.  
 گفتنی است، مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی (بیمارستان قلب شهید رجایی) در سال 1353 افتتاح شد و با بیش از 45 سال قدمت، یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های قلب در آسیا به شمار می‌رود و در حال حاضر بیش از 550 تخت بستری دارد.

 

خدمات بانک رفاه کارگران به ذی نفعان سازمان تأمین اجتماعی در سال جاری

به منظور بهبود معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، بیش از 29.600 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، حمایت و کمک به بهبود معیشت بازنشستگان، مستمری‌بگیران و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از برنامه های مهم این بانک است.
در همین راستا از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه با 130 هزار و 891 فقره تسهیلات به مبلغی  بیش از 29.600 میلیارد ریال، به ذی نفعان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شده است. 
بر اساس این گزارش، تسهیلات مذکور در قالب طرح کرامت، تسهیلات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران، بهبود معیشت و رونق کسب و کار، به ذی نفعان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شده است.  
گفتنی است، در بازه زمانی مذکور، بانک رفاه کارگران با پرداخت 10.660 فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) به مبلغی بیش از 3 هزار و 746 میلیارد ریال در حوزه اشتغال زایی نیز گام برداشته است. 

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها