رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور:

گل‌گهر، اقدامات موفقیت‌آمیزی در حوزه مهندسی معکوس و بومی‌سازی انجام داده است

نشست دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور و هیات همراه با مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و جمعی از معاونین و مدیران شرکت، در محل مجتمع گل‌گهر برگزار شد.

گل‌گهر، اقدامات موفقیت‌آمیزی در حوزه مهندسی معکوس و بومی‌سازی انجام داده است

به گزارش می متالز، دکتر طهرانچی در این نشست با اشاره به اقدامات شرکت گل‌گهر در حوزه مهندسی معکوس و بومی‌سازی گفت: اقدامات خوبی در این زمینه با همکاری گل‌گهر و دانشگاه آزاد سیرجان انجام شده و بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد کشور با بیان اینکه حضور ما در گل‌گهر و استقبال مدیران ارشد شرکت از چنین نشستی به معنای طراحی یک حرکت جدید است، افزود: دانشگاه باید در کنار صنعت به‌عنوان یک حلقه تحقیق و توسعه عمل کند و با توجه به صنعتی بودن شهرستان سیرجان، نیاز هست که هر دوطرف با همکاری یکدیگر در حوزه تدریس نیازهای صنعتی و معدنی شهرستان و همین‌طور توجه به مباحث اجتماعی در دانشگاه، اقدام کنند.

مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نیز از لزوم شکل‌گیری یک ارتباط ویژه بین دانشگاه و صنعت در کشور به‌منظور شناسایی نیازها و ظرفیت‌های هر دو حوزه سخن گفت و افزود: ما آماده هر نوع همکاری در این زمینه هستیم.

وی در ادامه افزود: ما در گل‌گهر این افتخار را داشتیم که در برخی از کارخانه‌هایمان که به‌دلیل تحریم نتوانستیم قطعه‌ای را وارد کنیم یا شرکت‌های سازنده از ارسال آن خودداری کردند، مهندسین گل‌گهر دست به ساخت آن قطعه زدند و با موفقیت آنرا نصب کردند و به بهترین شکل هم کار می‌کند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها