خبر مهم / جاماندگان ثبت نام مسکن ملی بخوانند

محمود محمودزاده با بیان اینکه حدود 430 هزار متقاضی طرح مسکن ملی واجد شرایط شناخته شده‌اند، اظهار کرد:

خبر مهم / جاماندگان ثبت نام مسکن ملی بخوانند

محمود محمودزاده با بیان اینکه حدود 430 هزار متقاضی طرح مسکن ملی واجد شرایط شناخته شده‌اند، اظهار کرد: برخی از این متقاضیان به دلایلی به سایت طرح ملی مسکن مراجعه نکرده و آورده خود را واریز نکردند این افراد تا امروز وقت دارند نسبت به واریز آورده خود اقدام کنند.

 

جاماندگان جایگزین می شوند

محمودزاده در ادامه گفت: اگر افراد تا امروز مبلغ را واریز نکنند، در غیر این صورت به طور کامل از سیستم حذف شده و از لیست های ذخیره برای جایگزینی این افراد استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: برای 430 هزار واحد طرح ملی مسکن زمین تأمین که از این میزان 135 هزار واحد زمین را در گروههای کوچک واگذار شده است.

وی ادامه داد: تاکنون 270000 حساب توسط متقاضیان واجد شرایط طرح ملی مسکن در بانک افتتاح شده که از این تعداد 25 هزار مربوط به بافت های فرسوده است .

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه وضعیت 350 هزار متقاضی تعیین تکلیف شده است گفت: سیاست وزارت راه و شهرسازی تولید مستمر مسکن در کشور است.

محمودزاده در پاسخ به این پرسش که تاکنون چه میزان آورده از سوی مردم واریز شده است افزود: تا امروز حدود 4 هزار و 400 میلیارد تومان واریزی مردم بوده که بخشی از این مبلغ در پروژه ها تزریق شده و بخشی دیگر در حسابهاست.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها