کارمندان در سال ۱۴۰۰ چقدر حقوق می گیرند؟ + جزئیات

حسن روحانی رئیس جمهور گفت : ما پیش بینی کردیم ۲۵ درصد دریافتی حقوق بگیران ثابت خود را افزایش دهیم و معتقدیم این کار امکانپذیر است

کارمندان در سال ۱۴۰۰ چقدر حقوق می گیرند؟ + جزئیات

حسن روحانی رئیس‌جمهوری در کنفرانس خبری امروز خود در پاسخ به پرسشی درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ و ایرادات مجلس به آن گفت: ما نقطه ضعف برای لایحه بودجه قائل نیستیم و به بهترین نحو تنظیم شده است، ما نفت را در این بودجه دو میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه با میعانات در نظر گرفتیم که در سال آینده مطمئنا تولید خواهد شد.

 ما پیش بینی کردیم ۲۵ درصد دریافتی حقوق بگیران ثابت خود را افزایش دهیم و معتقدیم این کار امکانپذیر است، اگر عده ای می گویند امکانپذیر نیست، کاهش دهند. روی بودجه ماه ها کار شده است و علی رغم اینکه در ظاهر آن نفت بیشتری مشاهده می شود اما به نفت متکی نیست و در راه توسعه کشور و توانمندسازی اقشار محروم مصرف خواهد شد.

 ما مشکلی در بودجه نمی بینیم، بودجه خوبی تهیه کردیم که نیمی از آن را ما اجرا خواهیم کرد و نیم دیگر را دولت آینده اجرا خواهد کرد. به نظرم بودجه دارای نقاط قوت برای حمایت از اقشار کم درآمد، توسعه کشور و تکیه کافی بر مالیات است. بقیه امور به عهده مجلس شورای اسلامی است که اقدامات و بررسی های خود را انجام دهند.

 

منبع: اقتصاد نیوز

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها