کاهش ساعت کاری فروشگاه های شهروند

همزمان با آغاز محدودیت‌های کرونایی و پیرو سیاست های اعلامی قرارگاه ملی و استانی کرونا تا اطلاع ثانوی، کلیه فروشگاه های شهروند تا ساعت ۲۰ به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در پی افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور و اولویت بخشیدن به سلامت مشتریان و کارکنان فروشگاه های شهروند، علاوه بر تشکیل کمیته راهبردی مبارزه با کرونا در شرکت شهروند و تشدید اقدامات پیشگیرانه، کلیه فروشگاه های شهروند تا ساعت ۲۰ به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت. 

بنابر اعلام روابط عمومی شرکت شهروند، کاهش ساعت کاری تمام شعب فروشگاه‌های شهروند در راستای اجرای تمهیدات ستاد ملی کرونا و با هدف کاهش آمار مبتلایان به کووید ۱۹ از امشب اجرایی خواهد شد و کلیه فروشگاه های شهروند در ساعت ۲۰ تعطیل خواهند بود.

گفتنی است، با هدف تجربه خریدی ایمن و سالم برای شهروندان در تمامی فروشگاه های شهروند فرآیند خرید و سبک آن متناسب با شرایط موجود، کاملا سالم و ایمن انجام می گیرد و ضدعفونی سبدهای خرید، فضای داخلی فروشگاه‌ها، دستگاه‌های کارتخوان، صندوق های پرداخت و تمام فضای سطح فروش فروشگاه به صورت مستمر و روزانه انجام می گیرد.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها