آغاز واریز پول سهام عدالت + جزئیات

در این هفته سهامداران سهام عدالت از واریزی‌های جدیدی خبر داده‌اند، همچنین بیشترین اعلام واریزی‌ها از کارگزاری بانک سپه گزارش شده است.آیا روند واریز از سر گرفته می‌شود؟

در این هفته سهامداران سهام عدالت از واریزی‌های جدیدی خبر داده‌اند، همچنین بیشترین اعلام واریزی‌ها از کارگزاری بانک سپه گزارش شده است.آیا روند واریز از سر گرفته می‌شود؟

 

بورس

واریز پول سهام از اواخر مرداد ماه با افت شاخص بازار سرمایه و بلوکی شدن روش فروش سهام عدالت کند شد. بسیاری از سهامداران بیش از چند ماه است که درخواست فروش بخشی از سهامشان را داده‌اند.

مردم از واریزی‌های جدید سهام عدالت در این هفته می‌گویند، اما همچنان بیشترین مبالغی که اعلام کرده‌اند کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است.سهامداران معترض هستند که چرا بعد از گذشت چند ماه مبالغ ناچیزی واریز شده که نمی‌تواند دردی را دوا کند.

«بعداز سه ماه سهام عدالت ب مبلغ ۳۰۰۰۰تومن واریز شد»

«امروز برای من ۳۱۵۰۰ تومن از بانک ملی واریز شد بعد از این هم مدت»

«من دوماهه ۶۰درصدشو واسه فروش گذاشتم فقط۸۰۰واریز شده بخدا مردم گرفتارن شمابااین کارا دیگه نمک نپاشین روی زخم تاکی؟»

«الان برام بابت فروش سهام فملی سه میلیون وصد واریز شد»

«امروز بیستم برام ۳۴ هزار تومن واریز شد»

«اخ جووون برای منم واریز شد الان میرم ۵ لیتر بنزین ازاد میزنم دمت گرم»

بیشتر اعلام واریزی‌ها در روز ۲۰ آبان ماه ثبت شده و برخی از سهامداران کارگزاری بانک سپه نیز گفته‌اند که روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان ماه کارگزاری بخشی از پول فروش سهام عدالت را برایشان واریز کرده است.

 

بیشترین واریزی‌ها در بانک سپه

«امروز فیش کارگزاری سپه واریز شد.۸۳۰ تومن برا منم واریز شد»

«خبر خوش برای سپه، فیش ۷ ابان از بابت فولاد و فخوز همین الان واریز شد»

«برای من ی ۱۶۰۰وی۲۰۰تومن واریزکردن ۱۴برج۸ولی فعلاحسابم نیومده»

«بانک سپه امروز یک میلیون و صد برام ریخت»

«بانک سپه هم برای من ۱۳۰۰۰۰۰ واریز کرد هر چند تو ارزونی فروخت سهام رو ولی ب موقع واریز شد»

در پایان معاملات امروز بورس، ارزش هر برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به رقم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید که نسبت به بالاترین رقم آن در مرداد ماه ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان کمتر است.

طبق گفته یک کارشناس بورس درباره علت افت شاخص در چهار هفته گذشته، بازار سهام به‌دست فروشندگان سهام عدالت و سهامداران هیجانی افتاده است و هرچند فروش سهام عدالت بلوکی شده اما بازارگردان و حقوقی‌ها چون سرمایه کافی ندارند با خرید سهام عدالت از مردم نوسانگیری می‌کنند.

 

منبع: تجارت نیوز

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها