با دو خودرو جدید ایرانی آشنا شوید + تصاویر

با دو خودرو جدید ایرانی آشنا شوید

با دو خودرو جدید ایرانی آشنا شوید + تصاویر

شرکت «مدیران خودرو» فیس لیفت «ام‌وی‌ام X22» را به بازار می فرستند و قصد تولید نسل جدید «تیگو ۷» یا همان «تیگو ۷ پلاس» را دارد. با توجه به تصاویر ارسالی مخاطبان مشخص است که شرکت «مدیران خودرو» دو محصول جدید را به بازار ایران آورده و برنامه تست‌های فنی آنها را در پیش گرفته است.

 

با دقت به این عکس‌ها معلوم می‌شود که مدیران خودرو برنامه دارد تا فیس لیفت «ام‌وی‌ام X22» را به بازار بفرستند و از سویی نسل جدید «تیگو ۷» یا همان «تیگو ۷ پلاس» را به خط تولید خود بیاورد. با وجود اینکه همکاری چری و مدیران خودرو به سال‌های دور بازمی‌گردد، اما گویا به خاطر مشکلات تحریم دیگر امکان نصب نشان چری بر روی خودروهایی مانند تیگو ۷، تیگو ۵، آریزو ۵ و آریزو ۶ وجود ندارد و بدیهی است که محصولات جدید این نشان چینی هم با لوگوی مدیران خودرو (MVM) به بازار خواهند آمد.

 

در حال حاضر این خودروساز بخش خصوصی برنامه دارد تا در آینده نزدیک «چری تیگو ۸ جدید»، «اکسید TX» و نسخه جدید ام‌وی‌ام X22 و تیگو ۷ را به خط تولید خود بیاورد.

برخی منابع خبری می‌گویند که در صورت مساعد بودن شرایط، مدیران خودرو یکی از این خودروهای جدید را تا پایان سال به بازار معرفی می‌کند.

 

منبع : اسب بخار

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها