سهامداران بخوانند | هشدار مهم وزیر اقتصاد به سهامداران

وزیر اقتصاد با بیان اینکه سهام بسیاری از شرکت ها ارزش مند هستند، از سهامداران حقیقی درخواست کرد با تامل بیشتری نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه سهام بسیاری از شرکت ها ارزش مند هستند، از سهامداران حقیقی درخواست کرد با تامل بیشتری نسبت به فروش سهام خود اقدام کنند.

 

به گزارش مستقل آنلاین :  فرهاد دژپسند بعدازظهر امروز در حاشیه جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قبول داریم که چند روزی است وضعیت شاخص بورس خوب نیست اما بازار سرمایه فقط با شاخص ارزیابی نمی‌شود. به عنوان نمونه اگر تصمیمی راجع به موضوعی مثل نرخ سود گرفته شود این موارد نیز در بازار سرمایه اثرگذار است.

وزیرامور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ریل گذاری نهادهای نظارتی در بازار سرمایه ادامه دارد، افزود: در حال حاضر بسیاری از شرکت‌هایی که در بورس هستند بازارگردان دارند. همچنین امروز می‌توانیم بازارساز و اوراق تبعی اختیاری داشته باشیم.

 

اخبار روز و مهم : 

طرح مجلس برای واگذاری زمین به هر خانوار ایرانی چیست؟ + فیلم

 

تکلیف یارانه 120 هزارتومانی چه شد؟ + جزئیات و زمان واریز

 

قیمت جدید مسکن در پرمعامله ترین منطقه تهران اعلام شد + جدول


 

 

 

 

دژپسند خاطرنشان کرد: بسیاری از بنگاهها سوددهی خوبی دارند چرا که گلچین شده هستند و در برابر صادرات نیز معاف از مالیات هستند. بنابراین بسیاری از آنها درآمد ارزی خوبی دارند.

وی افزود: سهام بسیاری از سهام ارزنده است و خواهش من این است که افراد با تأمل بیشتری به خرید و فروش اقدام کنند تا گرفتار ارزان فروشی سهام نشوند.

وزیرامور اقتصادی و دارایی در پایان گفت: بهترین کار دولت، ریل گذاری و اطلاع رسانی است که در حال انجام است.

 

منبع:‌خبرگزاری مهر

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها