به مناسبت هفته تهران؛

تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد در فروشگاه‌های شهروند

فروشگاه های شهروند به مناسبت هفته تهران با تخفیف های ویژه تا سقف ۵۰ درصد برای انواع گروه های کالایی میزبان عموم شهروندان است.

تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد در فروشگاه‌های شهروند

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، ۱۲ تا ۱۸ مهر ماه هرسال به نام هفته تهران، شهری که برای بیش از ۲۰۰ سال به عنوان پایتخت انتخاب شده و با مساحتی بالغ بر ۷۰۰ کیلومتر مربع، قلب تپنده ایران به شمار می‌ رود، نامگذاری شده است. 

در همین راستا، هرساله شهرداری تهران با توجه به ظرفیت های بالای شهر تهران که مجموعه ای از فرهنگ و رسوم ایرانی را در پایتخت گرد هم آورده است، سعی دارد به معرفی و شناخت هرچه بیشتر جایگاه تهران بپردازد.

فروشگاه های شهروند نیز در راستای خدمات و برنامه های ویژه ای که مدیریت شهری جهت گرامیداشت این هفته در نظر گرفته است، به عنوان عضوی از خانواده بزرگ شهرداری تهران جشنواره تخفیفی ویژه ای را برای انواع گروه های کالایی از لوازم صوتی و تصویری و پوشاک گرفته تا اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان در نظر گرفته است.

 این فروش ویژه با تخفیف های فوق العاده تا سقف ۵۰  درصد شامل گروه های کالایی مختلف اعم از تلویزیون، پوشاک، شوینده ها، برنج، چای، خشکبار، حبوبات، غذاهای نیمه آماده، کنسروجات، انواع نوشیدنی و دمنوش، سوسیس و کالباس، تنقلات و ... می‌شود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها