بازدید سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا از مجتمع گل ‌گهر

صبح امروز، ناخدا یکم ستاد عبدالکریم بهادری، سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا مستقر در سیرجان با حضور در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با مهندس عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در این دیدار که در محل سالن کنفرانس مجتمع گل‌گهر برگزار شد، مهندس عتیقی با اشاره به تعامل و همکاری بین شرکت گل‌گهر و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا، این تعامل و همکاری را در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان دانست.

مدیر مجتمع گل‌گهر با بیان اینکه مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا به عنوان یک پتانسیل و ظرفیت خاص در سیرجان شناخته می‌شود، گفت: وجود این مرکز باعث امنیت سیرجان شده است و به سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در سیرجان اطمینان خاطر می‌دهد.

مهندس عتیقی افزود: آمادگی این را داریم که در حوزه‌های مهندسی و بومی‌سازی قطعات با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم و از توان مهندسی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا استفاده کنیم. سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا نیز ضمن تشکر از تعامل و همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با این مرکز، خواستار گسترش همکاری‌ها بین این دو مجموعه در حوزه‌های مختلف شد و برای هرگونه همکاری در حوزه‌های مختلف اعلام آمادگی کرد. بازدید از خطوط تولید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و حضور بر سر قبور شهدای گمنام مجتمع گل‌گهر و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، پایان بخش برنامه حضور سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا در این شرکت بود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها