وام ۱۰میلیونی برای بازنشستگان

رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان نیروهای مسلح در سال «جهش تولید» خبر داد.

وام ۱۰میلیونی برای بازنشستگان

به گزارش مستقل آنلاین ، سردار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح شرایط  اعطای تسهیلات  جدید به  بازنشستگان  نیروهای مسلح را اعلام کرد و گفت: در راستای سیاست ارتقای خدمات خرسندساز سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مقارن با دهه ولایت، اجرای طرح پرداخت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر بهبود معیشت و ارتقای شأن و منزلت بازنشستگان معزز  نیروهای مسلح ، اظهار داشت: سازمان در سال ۱۳۹۹ اختصاص و واگذاری هزار میلیارد تومان وام به مشترکین تحت پوشش خود را پیش بینی کرده است.

رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با بیان اینکه این وام به صورت غیرحضوری پرداخت خواهد شد، افزود: وام مذکور برای ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگانی است که تاکنون از تسهیلات سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح برخوردار نشده اند و در طول سال جاری پرداخت خواهد شد.

سردار گودرزی با اشاره به اینکه مبلغ این وام نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، خاطرنشان کرد: مبلغ این وام ۱۰ میلیون تومان است که از طریق سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح به واجدین شرایط دریافت وام، اطلاع رسانی و مبلغ مذکور به حساب آنان واریز خواهد شد.

وی با توضیح اینکه برای دریافت این وام نیازی به حضور بازنشستگان نیست، گفت: به واجدین شرایط که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند و پایه حقوق زیر ۶ میلیون تومان دارند، پیامک زده خواهد شد و اگر بازنشسته‌ای به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشود، تا پایان سال چندبار اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد.

رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با تأکید بر حمایت های مستمر از مشترکان، تصریح کرد: این وام به صورت قرض‌الحسنه و بیمه شده است و پیشکسوتان معزز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir  مراجعه کنند.

منبع :مهر

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها