یورودیزل، محصول جدید ایرانول با رنگ آبی آمد

شرکت نفت ایرانول از جدیدترین محصول خود به نام یورودیزل رونمایی کرد. این محصول جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر تولید شده است.

یورودیزل، محصول جدید ایرانول با رنگ آبی آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، ایرانول یورو دیزل با استفاده از روغن پایه تمام سنتتیک و مواد افزودنی مرغوب، جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر، با رنگ خاص و قابل توجه «آبی» مناسب برای تمامی فصول و شرایط آب و هوایی ایران تولید شده است. 

از ویژگی های مهم این محصول می توان به دارا بودن استانداردACEA: E7 (انجمن تولیدکنندگان خودرو اروپا) و API CI-4 برای موتورهای دیزلی سنگین، کارایی عالی در موتورهای مجهز به فن آوری پیشرفته EGR وSCR جهت کاهش آلاینده های خاص، خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی ممتاز اشاره کرد.

ایرانول یورو دیزل قابلیت پاک‌کنندگی قوی دوده، جهت کاهش رسوبات ناشی از احتراق و اکسیداسیون داشته و خنثی کننده اسیدهای حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور بوده و همچنین دارای مواد ضد سائیدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور است.  برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول می توانید به وب سایت ایرانول به آدرس www.IRANOL.ir مراجعه کنید.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها