در پیامی از سوی آیت‌ا... علم‌الهدی عنوان شد؛

قدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان‌رضوی از «کمک مؤمنانه» بانک صادرات ایران

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی و امام‌جمعه مشهد مقدس با صدور پیامی از مشارکت ثمربخش بانک صادرات استان خراسان‌رضوی در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، آیت‌ا... سیداحمد علم‌الهدی با ارسال پیام و لوح تقدیر خطاب به مدیرشعب استان خراسان‌رضوی از مشارکت ثمربخش بانک صادرات ایران در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه و ارسال ٧٠٠ سبد کالا به نیازمندان استان در ایام ماه مبارک رمضان، قدردانی کرد.

بانک صادرات استان خراسان‌رضوی در قالب همایش همدلی و کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان با همکاری جمعی از کارکنان این بانک، ۷۰۰ سبد کالا به ارزش کلی ۱۴۴ میلیون تومان تهیه و با مشارکت کمیته امداد مشهد مقدس در بین نیازمندان توزیع کرد.

در بخشی از پیام قدردانی آیت‌ا... علم‌الهدی آمده است: «در لبیک به فرمان مقام عظمای ولایت، حضرت آیت‌ا...العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) امواج عطوفت و مهربانی مردم نوع‌دوست ایران اسلامی به سوی هم‌نوعانشان روانه شد و در روزگار دشواری و بلا،‌ قلب‌های هم‌نوا و دست‌های گشوده به کمک مومنانه، طعم تلخ فقر و نیازمندی را به شیرینی و حلاوت خیرخواهی و احسان بدل نمود. فعالیت ثمربخش در رزمایش مواسات و همدلی و گشودن سفره‌های اطعام مهدوی در میان خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از بیماری منحوس کرونا اقدامی خداپسندانه و ستودنی است. قدردان اندیشه‌های نیک، عزم‌های جزم و گام‌های استوارتان هستیم».

گفتنی است بانک صادرات استان خراسان‌رضوی برای حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا تاکنون با پرداخت ٨٧٣ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر ٧٤ میلیارد و ٦٠٠ میلیون ریال رتبه اول را در بین بانک‌های استان خراسان‌رضوی کسب کرده است.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها