دورکاری کارمندان ادارات + جزئیات

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به اپیدمی بیماری کووید ۱۹ در کشور و شدت دوباره آن گفت: دورکاری برای کارمندان لغو نشده است و برای همه کارمندان وجود دارد.

مستقل آنلاین| غلامرضا عباس پاشا در تشریح استفاده کارمندان دستگاه های اجرایی استان از دورکاری گفت: در مصوبه ستادملی مقابله با کرونا بحث دورکاری اشاره شده بود و مصوبه ای هم که توسط رییس جمهور ابلاغ شده بود بر محیا کردن فضای خدمات الکترونیک و توسعه دولت الکترونیک برای ارباب رجوع و کارمندان دولت تاکید شده بود.

وی افزود: در همین مصوبه ابلاغی تاکید دیگری شده بود مبنی بر استفاده افراد دارای بیماری های زمینه ای، بانوان باردار و دارای کودک خردسال از دورکاری، لذا دورکاری لغو نشده بود و دستگاه ها موظف هستند فضا را برای این افراد طوری فراهم کنند که از این ظرفیت استفاده کنند.

وی تاکید کرد: در شرایطی قرار گرفته ایم که این بیماری اپیدمی شده و هر لحظه ممکن است به هر خانه و دستگاهی وارد شود لذا در شورای اداری استان تهران مصوب کردیم ادارات سطح استان تهران مکلف باشند برای شرایط بحرانی اماده باش باشند تا این ویروس منحوس از کشور رخت ببندد و دورکاری برای همه کارمندان این ادارات قابل اجرا است.

معاون استاندار تهران با اشاره به اینکه مصوبه ۵۰ درصد حضور کارمندان در ادارات و محل کار خود که پیشتر اجرایی بود لغو شده است، افزود: دورکاری برای کارمندان لغو نشده و برای همه کارمندان وجود دارد.

منبع: ایسنا

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها