شرایط فروش جدید خودرو در تابستان

مدیرعامل ایران‌خودرو با بیان اینکه پیش‌ثبت‌نام جدید برای تابستان داریم، اعلام کرد: زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.

به گزارش مستقل آنلاین : مدیرعامل ایران‌خودرو با بیان اینکه پیش‌ثبت‌نام جدید برای تابستان داریم، اعلام کرد: زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد. فرشاد مقیمی اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده که ایران‌خودرو برای تابستان مشارکت در تولید، پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده داشته باشد که زمان آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مقیمی اضافه کرد: هنوز تعداد خودروها برای پیش‌فروش مشخص نیست و باید در کمیته خودرو تصمیم‌گیری شود، اما بر اساس ظرفیت و میزان تولید، بیش از مرحله قبل، پیش‌فروش خواهیم داشت. وی درخصوص تحویل ۱۵ هزار دستگاه خودروی عرضه شده در فروش فوق‌العاده، اظهار کرد: خودروها قطعا در زمان سه ماهه تعیین شده، تحویل می‌شوند و تا به امروز نیز پنج هزار دستگاه از این محصولات به دست مشتریان رسیده است.

مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به اینکه چند درصد قطعات خودروهای این شرکت داخلی و چند درصد وارداتی است، گفت: در هر خودرو، میزان وارداتی و داخلی بودن قطعات متفاوت است، اما به‌طور کلی هر محصول، وابستگی کمی به خارج کشور دارد و این وابستگی به اندازه‌ای نیست که تولید را دچار مشکل کند.

منبع :ایرنا 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها