خبر خوب برای بازنشستگان

خبر خوب مالی دولت به بازنشستگان تأمین اجتماعی

خبر خوب برای بازنشستگان

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از کارگر آنلاین ، علیرضا امیری با اشاره به افزایش قابل توجه تسهیلات وام بازنشستگان در سال جاری اظهار کرد: این رقم در سال گذشته کم بود و بسیاری از بازنشستگان از سال‌های قبل در نوبت اخذ این تسهیلات قرار دارند که با توجه به اولویت‌ها در پرداخت این تسهیلات اقدام می‌کنیم.

 
 
زمان واریز مابه التفاوت دو ماه فروردین و اردیبهشت مشخص شد
 
 
 
وی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری افزود: جلسات خوبی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی داشتیم و نظرات خود را بیان کردیم و افزایش حقوق خرداد را دریافت کردیم و مابه‌التفاوت حقوق دو ماه ابتدای سال را با حقوق تیر دریافت می‌کنیم.
 
 
 
​امیری درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: سناریوهایی مختلفی در جلسات با سالاری مطرح شد. جلسات تخصصی و کارشناسی شرکت کردیم زیرا باید هم به موضوع عدالت و نیازهای بازنشستگان فکر کنیم و هم محاسبات بیمه‌ای را توجه داشته باشیم.
 
 
 
عضو اصلی هیئت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: شرایط تورم و مشکلات اقتصادی کشور به بازنشستگان فشارهای زیادی وارد می‌کند و بازنشستگان در موضوع همسان سازی مطالبه گر شده‌اند و به عنوان نمایندگان آنها می‌خواهیم بهترین روش برای این موضوع انتخاب شود.سایت دیده بان ایران

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها