معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو مطرح کرد :

جهش تولید در شاخص های کمی و کیفی

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در نشست هم اندیشی بهینه سازی برنامه های ایدرو در سال جهش تولید گفت : موضوع جهش تولید را به عنوان اولویت اول هم از بعد شاخص های کمی و هم شاخص های کیفی در برنامه های امسال ایدرو مد نظر ویژه قرار دارد .

جهش تولید در شاخص های کمی و کیفی

به گزارش ایدرونیوز، امیر بیات جهش تولید ، اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام و ساخت داخل ، رونق صادرات و مدیریت واردات و استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی را به عنوان راهبردهای کلان وزارت صمت برشمرد و تصریح کرد:  با توجه به اینکه تحریم ها حوزه اقتصاد و صنعت را هدف قرار داده ، ماموریتهای ساخت داخل و کاهش ارزبری با تمرکز شتاب و هم افزایی بیشتری در دست اجرا هست.

بیات برنامه ریزی راهبردی پروژه ها، تامین منابع مالی  پایدار، حاکمیت شرکتی وارتقا بهره وری سرمایه انسانی  را از رویکرد های اصلی ایدرو در سال جاری  عنوان کرد. رییس ایدرو اهمیت وصول مطالبات ناشی از واگذاری و خصوصی سازی شرکتهای تابعه ایدرو در سالهای گذشته را در سال جهش تولید دارای اهمیت مضاعف دانست که به تسریع اجرای طرح های توسعه  سازمان در مناطق محروم کشور و جهش تولید کمک شایانی خواهد کرد. وی خواستار حداکثر تعامل بین بخشی در این موضوع شد.

رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران ،  احیاء  هویت سازمانی ایدرو را  امری مهم توصیف کرد و گفت : در این سازمان تجربه و دانش انباشته ذیقیمتی وجود دارد که با ارتقای بهره وری عوامل تولید و بهره وری سازمانی گره گشای مشکلات بخش صنعت خواهد بود.

در این نشست  همچنین معاونان و مدیران ایدرو هم دیدگاه های خود را موضوعات مختلف مطرح کردند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها