نشست بررسی روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل‌گهر

نشست بررسی روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل‌گهر با حضور مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، دکتر فدایی استاندار کرمان، شهباز حسن‌پور رئیس مجمع نمایندگان استان، صمدالله محمدی نماینده بافت در مجلس شورای اسلامی و برخی از معاونین شرکت گل‌گهر در محل دفتر جذب سرمایه‌گذاری های اقتصادی استان کرمان برگزار شد.

نشست بررسی روند اجرای طرح‌های توسعه‌ای گل‌گهر

جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر؛

وصول مطالبات معوق مانده گل‌گهر از شرکت‌های دیگر، بهبود وضعیت مالی شرکت، پرداخت ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه برای اجرای طرح انتقال آب از خلیج‌فارس به سیرجان در سال ۹۸ و افزایش سرمایه شرکت به ۱۰ هزار میلیارد تومان در سال جدید، بخشی از اقدامات توسعه‌ای شرکت گل‌گهر بوده است.

در سال‌ جاری نیز این شرکت و شرکت‌های هم‌گروه، ۱۳ طرح توسعه‌ای در منطقه گل‌گهر افتتاح می کنند و اجرای ۱۳ طرح دیگر هم آغاز خواهد شد.

مجتمع گل‌گهر آمادگی دارد در طرح‌های مرتبط و دارای توجیه اقتصادی سرمایه‌گذاری کند.

محمد جواد فدایی، استاندار کرمان:

توجه شرکت‌های بزرگ به توسعه متوازن استان ضروری است و زمانی می‌توانیم از توسعه یافتگی سخن بگوییم که میانگین شاخص‌های توسعه در همه مناطق این استان بهبود یابد.

شهباز حسن‌پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی:

وجود معادن و صنایع معدنی، نعمت‌های خدادادی برای منطقه سیرجان محسوب می‌شوند چرا که در بحران اقتصادی و تورم، اشتغال را بیمه کرده‌ و سبب پایداری آن شده‌اند.

از ایفای نقش گل‌گهر و شرکت‌های بزرگ در مسئولیت‌های اجتماعی، تشکر می کنم و از این شرکت ها خواستار توجه بیشتر برای ارتقای سطح آسایش و رفاه مردم هستیم.

این منطقه ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری دارد که بهره برداری از این فرصت ها، نیاز به مدیران خلاق و جسور دارد. اینجانب نیز برای پیشبرد امور و تحقق شعار «سیرجان بهشتی برای کارآفرینان»، حمایت های لازم را خواهم کرد.

برنامه ریزی برای انتقال آب خلیج فارس تا ۱۵ تیر به کرمان

در این نشست مقرر شد، با برنامه‌ریزی شرکت گل‌گهر، طرح انتقال آب به منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر تا ۱۵ تیرماه با حضور یکی از مقام‌های ارشد کشور به بهره‌برداری برسد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها