مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبعث حضرت محمد (ص) پیامبر نور و رحمت را تبریک گفت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی پیامی فرا رسیدن عید بزرگ مبعث حضرت محمد(ص) پیامبرعظیم الشان اسلام را به همه پیروان آن حضرت در جهان، مردم مسلمان ایران اسلامی و بخصوص مردم شریف جزیره قشم تبریک و تهنیت گفتند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبعث حضرت محمد (ص) پیامبر نور و رحمت را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم متن پیام حمیدرضا مومنی به این شرح است:


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ  


حضرت محمد(ص) پیامبرعظیم الشان اسلام به عنوان آخرین فرستاده خداوند با مبعث خود در چنین روزی در رحمت و نور هدایت خداوند را به روی بشریت گشود و فصلی ابدی در تاریخ جهان هستی ورق زده شد.
در چنین روزی آیه شریفه اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ، خَلَقَ الْإِنْسَانَ مِنْ عَلَقٍ، اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ، الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ، عَلَّمَ الْإِنْسَانَ مَا لَمْ یَعْلَمْ از سوی خالق عالم بر پیامبر اسلام نازل شد تا باران رحمت از مبعث آن حضرت بر سر امت اسلام ببارد.
حضرت محمد (ص) از سوی خداوند ماموریت یافت تا با عزمی راسخ به جنگ همه کژی ها و ناراستی ها در میان انسان ها برود و توانست در طول عمر مبارکشان با کسب توفیقات الهی حقیقت خلقت را برای مردم روشن کند.
از نتایج مبارک مبعث پیامبر نور و رحمت این بود که مردم دریافتند ستایش تنها شایسته خالق بی همتا است و همه هستی به اراده او خلق شده و بشریت باید تنها در برابر چنین خالقی سر تعظیم فرود آورد.
فرا رسیدن عید بزرگ مبعث درهرسال، یادآورضرورت تحول در جامعه انسانی به مانند دوره بعثت پیامبر بزرگ اسلام است تا همه ما مسلمانان به خود بیاییم و با سرمشق قرار دادن راه و سیره آن حضرت، جامعه ای اسلامی به معنای واقعی کلمه در ایران اسلامی و بخصوص در جزیره قشم بنا کنیم.
اینجانب به عنوان خادمی کوچک در سرزمین بزرگی به نام جزیره قشم که دل های مردمانش همیشه برای اسلام عزیز می تپد با تبریک فرا رسیدن عید بزرگ مبعث آرزو می کنم که همه ما در کنار یکدیگر بتوانیم از برکات لایزال این عید بزرگ برای تعالی و رستگاری مردم ایران اسلامی و بخصوص مردم شریف جزیره قشم بهره کافی و وافی را ببریم.
« ان شاء الله »

حمید رضا مومنی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل
سازمان منطقه آزاد قشم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها