کسب مدال های جهانی بدون اخلاق پهلوانی باعث نامدار شدن ورزشکاران نمی شود

به گفته رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، ورزش و اخلاق پهلوانی سَدی مهم برای مقابله با آسیب های اجتماعی است.

کسب مدال های جهانی بدون اخلاق پهلوانی باعث نامدار شدن ورزشکاران نمی شود

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در آئین اهدای حکم انتصاب محمد پَرون به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام و رسول هلالی به عنوان رییس هیات ورزش های رزمی منطقه آزاد قشم، افزود: کسب مدال های جهانی بدون اخلاق پهلوانی موجب نامدار شدن ورزشکاران نمی شود.

وی ادامه داد: غلامرضا تختی در کنار توانایی و علم بالا در ورزش کُشتی، به دلیل داشتن اخلاق پهلوانی، به عنوان جهان پهلوان در تاریخ ماندگار شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تلاش خستگی ناپذیر جلیل حقگویان به عنوان مدیر ورزش و جوانان این سازمان که در مدت سه ماه به اندازه سه سال در حوزه ورزش این منطقه خدمات ارائه نموده است، تقدیر کرد.

وی گفت: امروز ورزش قشم همسطح ورزش استان های مختلف کشور شده و هیات های ورزشی این جزیره به طور مستقیم با رییسان فدراسیون ها در ارتباطند و از این موفقیت بسیار ارزشمند می توان در راستای نامدار کردن ورزش جزیره استفاده کرد.

مومنی با تاکید بر اینکه ورزش نقش مهمی در ساختار سلامت روح و جسم و روان جوانان دارد، افزود: هزینه کردن در ورزش درحقیقت سرمایه گذاری در حوزه سلامت جوانان و نوجوانان است.

او با اعلام اینکه اخلاق ورزشکاران تاثیر مهمی در ارتقا اخلاق خانواده، اجتماع و محل کسب و کار دارد، ادامه داد: تلاش کنید تمام اقداماتتان را مُستند کنید تا همه بدانند در شرایط سخت اقتصادی هم می توان کارهای تاثیرگذار انجام داد.

مومنی تصریح کرد: ورزش سکوی رسیدن به جایگاه اخلاقی است و با جذب جوانان در باشگاه های مختلف باید آنان را در مقابل آسیب های اجتماعی واکسینه کرد.

وی در پایان تاکید کرد: در تقسیم منابع نیز به دور از اختلافات شخصی به باشگاه ها نگاه کنید و هدف تان تلاش برای ارتقای سطح سلامت جوانان و جامعه باشد.

در ابتدای این مراسم، رییس ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم هم از حمایت های همه جانبه حمیدرضا مومنی برای دریافت حکم ریاست هیات های مختلف ورزشی در این منطقه آزاد تقدیر کرد.

جلیل حقگویان افزود: تفویض اختیارات وزیر ورزش و جوانان به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مزیت بسیار مهمی برای دوری از موازی کاری ها و حرکت در مسیر ارتقا ورزش در این جزیره محسوب می شود.

وی ادامه داد: ساماندهی هیات های ورزشی و قرار گرفتن زیر پرچم واحد، نام قشم را بیش از گذشته در کشور، منطقه و در سطح بین المللی بر سر زبان ها خواهد انداخت و سال آینده، شاهد تحولی اساسی در رشته های مختلف ورزشی قشم خواهیم بود.

در این مراسم، رسول هلالی به عنوان رییس هیات ورزش های رزمی و محمد پَرون هم به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد قشم از اقدامات حمید رضا مومنی برای ارتقای سطح ورزش این منطقه تقدیر کردند.

در پایان این نشست، حکم انتصاب محمد پَرون و رسول هلالی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به آنان اهدا شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها