1001 جایزه 250 میلیون تومانی در انتظار دارندگان حساب های قرض الحسنه بانک ملت

فرصت برای افتتاح و یا افزایش موجودی حساب برای شرکت در جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملت باقی است.

1001 جایزه 250 میلیون تومانی در انتظار دارندگان حساب های قرض الحسنه بانک ملت

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، با توجه به استقبال گسترده مشتریان از جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملت و ایجاد شرایط ویژه برای سپرده گذاران و دارندگان این حساب، برگزاری این جشنواره تداوم دارد.

بر این اساس دارندگان حساب های قرض الحسنه با افزایش موجودی و یا افتتاح حساب قرض الحسنه می توانند علاوه بر جوایز این جشنواره که شامل 1001 جایزه نقدی و هر یک به ارزش 250 میلیون تومان و صدها هزار جایزه نقدی دیگر است، از شرایط ویژه ای که برای دریافت تسهیلات این گونه از حساب ها فراهم شده بهره مند شوند.

بر این اساس علاوه بر اختصاص 1001 جایزه 250 میلیون تومانی و صدها هزار جایزه ارزنده دیگر، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، مرابحه، جعاله ویژه تا سقف 300 میلیون تومان برای سپرده گذاران در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند با حداقل موجودی حساب های قرض الحسنه پس انداز به میزان 2/000/000 ریال و حساب های ارزی 100 یورو یا معادل آن به سایر ارزها  در این قرعه کشی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش هر سپرده گذار در هر روز یک امتیاز شرکت در قرعه کشی و هر حساب دارای موجودی بیشتر با مدت زمان طولانی تر، از شانس بالاتری در قرعه کشی برخوردار خواهد شد.

همچنین شرط اعطای جایزه، حفظ حداقل موجودی طی 3 ماه یا 90 روز متوالی در طی دوره یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها