افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت خودرو‌های مونتاژی در بازار

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو، گفت: بازار خودرو بعد از تعطیلات نوروز کاملا در رکود به سر می‌برد و تقریبا هیچگونه خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت خودرو‌های مونتاژی در بازار

اسد کرمی اظهار داشت: بازار خودرو با وجود اینکه در واپسین روز‌های سال ۱۴۰۲ رونق مختصری را تجربه کرد، اما پس از تعطیلات نوروز دوباره در رکود فرو رفته است.

 وی درباره وضعیت بازار خودرو در روز‌های افزود: بازار خودرو در هفته‌های پایانی سال گذشته کاملا راکد بود، اما در واپسین روز‌های سال ۱۴۰۲ به‌صورت جزئی رونق گرفت و تا حدودی خرید و فروش در این بازار صورت می‌گرفت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران اظهار داشت:، اما این بازار بعد از تعطیلات نوروز کاملا در رکود به سر می‌برد و تقریبا هیچگونه خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

کرمی اظهار داشت: با توجه به تغییرات نرخ ارز، قیمت خودرو‌های تولید داخل و مونتاژی نسبت به سال گذشته افزایش یافته به طوری که قیمت تعدادی از خودرو‌های داخلی مانند کوئیک، پراید وانت، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران قیمت خودرو‌های مونتاژی نیز در روز‌های اخیر بین ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافته است.

منبع: فارس

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها