فوری/ زمان اجرای افزایش حقوق کارمندان اعلام شد

سخنگوی دولت از اجرای ضوابط حقوق و دستمزد جدید کارمندان در پایان فروردین ماه خبر داد.

فوری/ زمان اجرای افزایش حقوق کارمندان اعلام شد

داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: درباره بار مالی بودجه و خلق نقدینگی و اختلاف بین مجلس و دولت، ما در مرحله رسیدگی بودجه در مجلس اختلاف نظر‌هایی داشتیم، ولی نهایتاً آنچه ابلاغ شد متن مورد توافق دولت و مجلس است و آنچه که هم‌اکنون به صورت قانون بودجه ۱۴۰۳ ابلاغ شد نظرات دولت را به شکل حداکثری تامین کرده است.

آیین نامه مهم بودجه ۱۴۰۳ یعنی حقوق و دستمزد در هیئت دولت تصویب شد.

بودجه‌ای که دولت ارائه کرده فاقد کسری بودجه و قابل اجرا است و کسری بودجه پنهان عملا در قانون بودجه ۱۴۰۳ وجود ندارد و مطمئن هستیم که این قانون امسال بسیار راحت‌تر از سال‌های گذشته اجرایی خواهد شد.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت پس از جلسه هیات دولت: رئیس جمهور با توجه به شعار سال که مقام معظم رهبری اعلام کردند همه وزارتخانه‌ها را مکلف کردند که برنامه‌ها خود را برای تحقق شعار سال ارائه کنند.

با توجه به ابلاغ قانون بودجه ۱۴۰۳ در روز‌های پایانی سال در این جلسه هیئت دولت ضوابط حقوق و دستمزد امروز مورد رسیدگی فوری قرار گرفت و به تصویب رسید و ابلاغ خواهد شد.

ضوابط اجرایی حقوق و دستمزد را از همین فروردین ماه اجرایی می‌کنیم.

منبع: فرارو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • ناشناس

    تورم رسمی بالای چهل درصد درحالیکه ملت با پوست وایتخوان خویش تورم رقمی خیلی بالاترازاین را لمس میکنند افزایش حقوق فقط بیست درصد عجب عدالتی دارد این دولت رییسی قراربود تورم کنترل شود ولی ابرتورم تاریخ را ایجاد کرد دلارراوعده پنج هزارتومان داده بود به بالای شصت هزارتومان رساند وضعیت اقتصادی بازنشستگان قراربود بهبود یابد این اقشار جهت تهیه مایحتاج زندگی شرمنده خانواده هایشان کرد وفشاراقتصادی بی سابقه براقشارآسیب پذیر وارد نمود و بالاترین ضربه هارا به اعتماد و اعتقاد ملت به نظام واسلام وارد نمود

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها