قیمت انواع میوه و تره بار در بازار + امروز 26 دی‌ماه

​رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی تولید، کمبودی در عرضه هیچ یک از اقلام میوه و صیفی نداریم.

قیمت انواع میوه و تره بار در بازار + امروز 26 دی‌ماه

اکبر یاوری رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی عرضه گوجه فرنگی، قیمت آن نسبت به قبل کاهش معناداری داشته است و به نظر می‌رسد که در صورت عدم صادرات کشاورزان متضرر شوند چراکه قابلیت نگهداری گوجه فرنگی در انبار‌ها وجود ندارد.

به گفته او، با توجه به آنکه صادرکنندگان به سختی توانستند بازار‌های صادراتی را بدست آوردند، از این رو اعمال تعرفه‌های بالا منجر به از دست دادن بازار‌ها و کندی صادرات می‌شود.

یاوری قیمت کنونی هرکیلو گوجه فرنگی را ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان اعلام کرد و افزود: این درحالی است که طی هفته‌های اخیر با نرخ ۳۰ تا ۳۵ هزارتومان عرضه می‌شد که خوشبختانه با فراوانی عرضه، قیمت‌ها شکسته شد.

رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت کنونی هرکیلو سیب زرد را ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، سیب قرمز ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، پرتقال تامسون شمال ۱۰ تا ۱۶ هزارتومان، پرتقال جنوب ۳۰ تا ۴۰ هزارتومان، کیوی ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، خیار بوته‌ای ۱۲ تا ۱۵ هزارتومان،   خیارگلخانه ۲۵ هزارتومان، لیموشیرین ۱۷ تا ۲۵ هزارتومان، نارنگی انشو ۲۵ تا ۳۰ هزارتومان، نارنگی یافا ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان، نارنگی پیچ ۳۲ تا ۳۵ هزارتومان، انار ساوه ۳۰ تا ۳۵ هزارتومان و انار شیراز ۲۵ تا ۴۰ هزارتومان است.

او با بیان اینکه کمبودی در عرضه میوه و صیفی نداریم، گفت: با توجه به فراوانی تولید میوه و صیفی پیش بینی می‌شود که نوسانی در بازار رخ ندهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها