ازدواج و تولد لاکچری ایرانی‌ها روی ابرها

خواستگاری روی ابرها؛ عاقد باید با بیسیم خطبه عقد را بخواند!

پولدارها برای تنها ۳ ساعت بالن سواری حاضرند تا ۳۵ میلیون تومان پول پرداخت کنند؟

خواستگاری روی ابرها؛ عاقد باید با بیسیم خطبه عقد را بخواند!

 البته همه ۳ ساعت راه هم سوار بر بالن نیستند و اگر پک کامل پذیرایی را رزو کرده باشند می‌توانند این مدت زمان را در جامعه باشند در واقع این هزینه برای کسانی است که می‌خواهند مراسم جشن تولد، خواستگاری یا عقد خود را در بالن برگزار کنند و بعد از تهیه کلیپی ماندگار و خاطره انگیز برای پذیرایی کنار سایر میهمانان حاضر شوند. البته اگر فیلمبردار همراه خودشان باشد این رقم چیزی حدود ده میلیون تومان کمتر خواهد شد.

نکته جالب و قابل توجه این است که ظرفیت هر بالن ۴ نفر است و امکان همراهی خانواده عروس و داماد هم در بالن وجود ندارد و حتی عاقد باید با بیسیم خطبه عقد را بخواند و از آسمان‌ها بله عروس خانم را بگیرد.

بالن گردی لاکچری و گران، هم خدمات عمومی دارد هم خصوصی، اما باز این هم چیزی از آن قیمت های سر به فلک کشیده کم نمی کند. مثلا برای یک بالن گردی عمومی همراه با سایر مسافران باید به ازای هر نفر، ناقابل ۵ میلیون تومان پرداخت کنید و حالا اگر بخواهید این سفر جذاب را به صورت خصوصی انجام دهید به ازای ۲ نفر ۱۵ میلیون تومان، به ازای ۳ نفر ۱۷ میلیون تومان و به ازای ۴ نفر باید ۲۰ میلیون تومان پرداخت کنید./ همشهری

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها