قیمت خودرو در بازار امروز، 14 اسفند 1401/ پژو 207 به چه قیمتی رسید؟

قیمت خودرو داخلی روز یکشنبه، چهاردهم اسفند‌ماه ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه و منتشر شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه بوده است.

قیمت خودرو در بازار امروز، 14 اسفند 1401/ پژو 207 به چه قیمتی رسید؟

به گزارش مستقل آنلاین؛ امروز نیز در بازار قیمت خودرو همچنان نوساناتی را تجربه کرد. ولی روند بازار خودرو امروز دقیقا همانند روزهای قبل نبود، چراکه بعضی از خودروها کاهش قیمت را تجربه کردند و برخی دیگر در مسیر افزایش قیمت قرار گرفتند.

قیمت خودرو داخلی روز یکشنبه، چهاردهم اسفند‌ماه ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی همراه و منتشر شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که در روزهای گذشته قیمت خودرو همچنان با نوساناتی همراه بوده است.

در سایت‌های خرید و فروش قیمت خودرو داخلی در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

پراید ۱۱۱ که هفته‌های گذشته کانال‌شکنی کرد و وارد بازه ۳۰۰ میلیون تومانی شد، امروز مجدداً شش میلیون تومان گران شد و به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷i که روزها بود با جهش قیمت همراه شد و قیمت آن در بازار افزایش یافت، امروز با افزایش ۱۳ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، به ۶۸۶ میلیون تومان رسید.

قیمت دنا پلاس هم امروز هشت میلیون تومان گران و در نرخ ۸۱۵ میلیون تومان عرضه شد.

پژو پارس سال، مدل ۱۴۰۰ که در روزهای گذشته جهش قیمتی زیادی را تجربه کرد، امروز دو میلیوت تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و به نرخ ۵۳۳ میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که یکی از پرطرفدارهای بازار خودروهای داخلی است، امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت داشت و نرخ ۵۷۵ میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

 

TejaratOnline

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.