پژو 207 تیپ 5 معرفی شد + قیمت و تصاویر

با اعلام خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ مشخص شد که ایران خودرو می خواهد تا به نوعی این خودرو را در خط تولیدش نگه دارد. پژو ۲۰۷ تیپ ۵ تفاوتی در بحث فنی ندارد و بیشتر در بخش تریم داخلی و سطح امکانات رفاهی با نسخه های رایج متفاوت است.

پژو 207 تیپ 5 معرفی شد + قیمت و تصاویر

به گزارش مستقل آنلاین؛ گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا نسخه کم آپشن و پایه پژو ۲۰۷ را با نام تیپ ۵ به بازار عرضه کند. پژو ۲۰۷ از نظر امکانات و تریم داخلی متفاوت با نسخه های رایج این هاچ بک کلاس B است.

پایگاه خبری اسب بخار نوشت: با اعلام خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ مشخص شد که ایران خودرو می خواهد تا به نوعی این خودرو را در خط تولیدش نگه دارد. پژو ۲۰۷ تیپ ۵ تفاوتی در بحث فنی ندارد و بیشتر در بخش تریم داخلی و سطح امکانات رفاهی با نسخه های رایج متفاوت است.

مشخصات فنی پژو ۲۰۷ تیپ ۵

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ به پیشرانه TU5 مجهز است. این پیشرانه ۱.۶ لیتری و ۱۶ سوپاپ قدرت ۱۰۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۵ سرعته دستی هم توان را به چرخ های جلوی این هاچ بک می رساند. در ۲۰۷ تیپ ۵ خبری از ترمز دیسکی عقب نیست و این خودرو ترمز کاسه ای را در این بخش دارد.

امکانات ۲۰۷ تیپ ۵

۲۰۷ آی تیپ ۵ به دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD، فرمان هیدرولیک، تهویه اتوماتیک، رینگ فولادی ۱۴ اینچی، چراغ روشنایی روز، شیشه های برقی جلو و عقب، آینه برقی با گرمکن، صندلی های تاشو عقب، بلوتوث و… مجهز است. این خودرو در بحث طراحی کابین با پژو ۲۰۶ برابر بوده و قالب داشبورد آن مانند ۲۰۷i فعلی نیست. برای همین امکاناتی مانند دوربین عقب، کروز کنترل، نمایشگر لمسی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان در این تیپ ۲۰۷i دیده نمی شود.

 

Peugeot-206-Type3-Panorama-4-900x506

 

زمان عرضه و قیمت ۲۰۷ تیپ ۵

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ احتمالاً از ابتدای سال ۱۴۰۲ به بازار عرضه می شود. این خودرو قیمتی بیشتر از ۲۰۶ تیپ ۵ دارد و قرار است تا با قیمتی کمتر از ۲۰۷ دنده ای فعلی به بازار بیاید. هنوز ایران خودرو به صورت رسمی اعلام نکرده است که چه زمانی پیش فروش تیپ پایه ۲۰۷ تیپ ۵ آغاز می شود. اما احتمال دارد تا اولین پیش فروش این خودرو تا پایان ساری جاری انجام شود.

 

جدول مشخصات فنی ۲۰۷ تیپ ۵

 

مشخصات-پژو-207-تیپ-5-1-900x506

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.