معرفی اعضای جدید هیات مدیره و سرپرست شرکت مجتمع فولاد خراسان

در نشستی با حضور مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و‌عشایر» به عنوان نماینده اکثریت سهامداران شرکت، اعضای جدید هیات مدیره و سرپرست مدیریت عامل «شرکت مجتمع فولاد خراسان» معرفی شدند.

معرفی اعضای جدید هیات مدیره و سرپرست شرکت مجتمع فولاد خراسان

دکتر بیت‌الله برقراری، مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و‌عشایر»، پیش از ظهر امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۱، در نشستی در محل شرکت، آقایان محمدعلی اربابی و سیدمحمد رضوی مهرآبادی را به عنوان نمایندگان جدید صندوق در هیات مدیره مجتمع فولاد خراسان معرفی و ‌ایشان را جایگزین آقایان سیداحمد لطفی آشتیانی و حسین امینی در هیات مدیره‌ی این شرکت نمود.

مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و‌عشایر» همچنین با قدردانی از زحمات کسری غفوری در سه سال و نیم گذشته در سمت مدیرعامل «شرکت مجتمع فولاد خراسان»، فرشید فضیلتی، معاون بهره‌برداری مجتمع را به عنوان سرپرست مدیریت عامل مجتمع معرفی کرد.

گفتنی است، محمدعلی اربابی عضو جدید هیات مدیره فولاد خراسان از مدیران باسابقه استان بوده و‌ سمت‌هایی همچون «معاونت اداره کل زندان‌های خراسان رضوی»، «معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دادگستری خراسان رضوی» و «معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی» را در کارنامه دارد. اربابی کارشناس مدیریت اقتصاد و دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.

در پیشینه‌ی سیدمحمد رضوی نیز سوابقی همچون «مشاور حقوقی مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس»، «مدیر بازرسی و‌نظارت کشت و صنعت بناب» و «مسئول اداری-مالی شرکت بین‌المللی مهندسی ایران (ایریتک)» دیده می‌شود. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد حقوق است.

در این رویداد تخصصی که به همت انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شد، فولاد خراسان به عنوان یک عضو مؤثر در انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین توانمندسازی سازندگان و تولیدکنندگان (قطعات و تجهیزات، مواد اولیه و مصرفی) در کنار دیگر شرکت های بزرگ فولادی و معدنی، شرکت‌های دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی حضورفعال دارد.

مجتمع فولاد خراسان با برپایی غرفه در سالن B نمایشگاه، علاوه بر معرفی قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای بومی سازی و ساخت داخل میزبان تولیدکنندگان، سازندگان داخلی وعلاقه مندان است.

در این رویداد برگزاری میز تعمیق ساخت داخل زنجیره آهن و فولاد با امضای قراردادهایی در حوزه بومی سازی و توسعه تکنولوژی، انعقاد تفاهم نامه چند جانبه حمایت از بومی سازی در زنجیره آهن و فولاد، تقدیر از چهره های تاثیرگذار زنجیره آهن و فولاد ایران، اهدای تندیس جایزه ملی فولاد ایران به برگزیدگان (شرکت های دانش بنیان و سازندگان برتر داخلی اجرا خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه اختصاصی در فضایی به وسعت بیش از 5 هزار مترمربع و با حضور بیش از 120 شرکت فولادی، معدنی، دانش بنیان و سازندگان مطرح داخلی از روز 20 دی 1401 به مدت سه روز در هتل المپیک تهران برگزار شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.