زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت 1401 مشخص شد + مبلغ و جزییات

آنهایی که برگه سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی داشتند، مبلغ ۵۱۰ هزار تومان سود سهام عدالت دریافت کردند. میزان سود سهام عدالت دریافتی دارندگان برگه ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومانی نیز ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. افرادی هم که برگه سهام عدالت یک میلیون تومانی در دست داشتند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان به حساب شان واریز شده است.​

زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت 1401 مشخص شد + مبلغ و جزییات

به گزارش مستقل آنلاین؛ طبق اعلام مسئولان سازمان بورس قرار است که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در پایان سال انجام شود.

به نوشته منیبان، سیزده روز قبل بود که مرحله اول سود سهام عدالت سال مالی ۱۴۰۰ به حساب سهامداران واریز شد. اما هنوز حدود ۵۰ درصد از سود باقیمانده، که آن هم قرار است در قالب مرحله دوم به دست دارندگان سهام عدالت برسد. در این میان گروهی هم گفته اند که مرحله اول را دریافت نکرده اند. مسئولان سازمان بورس نیز در جواب گفته اند که علت عدم واریز وجود اشکال در شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضا)، ارزی و بلندمدت بوده است.

اما آن‌هایی که برگه سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی داشتند، مبلغ ۵۱۰ هزار تومان سود سهام عدالت دریافت کردند. میزان سود سهام عدالت دریافتی دارندگان برگه ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومانی نیز ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. افرادی هم که برگه سهام عدالت یک میلیون تومانی در دست داشتند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان به حساب شان واریز شده است.

در مورد میزان سود سهام عدالت مرحله دوم ۱۴۰۱ نیز مسئولان اقتصادی دولت اعلام کرده اند که مبلغ دریافتی در این مرحله نیز احتمالا به اندازه مرحله اول است؛ بنابراین در مرحله دوم هم چیزی بین ۵۱۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان دست سهامداران را می‌گیرد.

البته اگر در سال‌های اخیر موفق به فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود شده اید، سود سهام عدالت شما کمتر از این میزان خواهد بود.

زمان واریز سود سهام عدالت مرحله دوم ۱۴۰۱

طبق اعلام مسئولان سازمان بورس قرار است که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در پایان سال انجام شود. در مورد روز واریز سود سهام عدالت هنوز حرفی زده نشده است، اما احتمالا باقیمانده سود در روزهای پایانی اسفند ماه به حساب سهامداران واریز می‌شود.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.