‌مدیر عامل گل گهر پاسخ می‌دهد: ۳پرسش اساسی مورد توجه بازار سرمایه

تجلی و چادرملو چکیده تجربه سه غول معدنی است

به گزارش می‌متالز. چادر ملو ایمان عتیقی، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت. شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر طرح‌های توسعه‌ای بسیاری دارد.به واسطه این برنامه‌ها و با توجه به چشم انداز ۱۰ ساله‌ای که در تمام ابعاد تولیدی، پشتیبانی. و زیرساختی این شرکت تعریف شده بازار سرمایه استقبال خوبی از سهام کگل داشت. و پیش بینی ما این است که با توجه به چشم انداز خوب اقتصادی و تیم. حرفه‌ای گل گهر این روند مثبت (اگر اتفاق غیر مترقبه‌ای رخ ندهد) در آینده ادامه دار باشد.

 

۱۷ درصد سهام شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات از آن گل گهر است. یکی از مزیت‌های شرکت تجلی .نسبت به شرکت‌های بورسی و فرابورسی این است

که سهامداران اصلی آن صنایع خوش نام و پر بنیه‌های صنعت هستند. و این موضوع به تبع تاثیر مستقیم برشرکت تجلی توسعه معادن وفلزات می‌گذارد و علاوه بر آن تشکیلات و گروه شرکت تجلی افرادی هستند که الفبای بورس، صنعت و فولاد کشور را می‌دانند. پیش بینی می‌کنم این علم، آگاهی و تجربه‌ای که در سهامداران اصلی شرکت و تیم مدیریتی شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات وجود دارد

چادر ملو را تبدیل به یکی از شرکت‌های موفق در بورسمی کند

شرکت چادر ملو به عنوان یک شرکت نوپا، از تجربه سه شرکت در حوزه معدن و صنایع معدنی استفاده می‌کند و زنجیره تولید فولاد از جمله کنسانتره و آهن اسفنجی را در محصولات خود دیده است همچنین زیرساخت‌هایی همچون ریل و جاده را در برنامه‌های خود دارد این برنامه‌ها نشان دهنده این است که این شرکت با یک علم کامل نسبت به فولاد، معدن و زیرساخت‌ها قدم بر می‌دارد. مدیران تجلی به شکل جدی به دنبال اکتشافات نیز هستند.که جزء اتفاقات و دستاورد‌های خوب شرکت تجلی خواهد بود.

در حدود ۲۵ موضوع در پیش بینی بازار سرمایه و برآورد شرکت‌های بورسی تاثیر گذار است.پرسش‌هایی همچون سهامداران شرکت چه کسانی هستند؟ پروژه‌های شرکت‌ها از چه جنسی است؟ حمایت آینده از این شرکت چگونه خواهد بود؟ از جمله مهمترین این پرسش هاست،

با توجه به آن که شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات حوزه فعالیت خود را معدن، فولاد و زیر ساخت دیده است . و سهامداران آن شرکت‌هایی همچون گل گهر و چادر ملو و توسعه معاون .و فلزات معادن است، به تبع در بازار سرمایه امنیتی را برای کسانی که می‌خواهند در این عرصه وارد شوند، ایجاد می‌کند. 

فعالیت شرکت چادر ملو فعالیت توانمند اقتصادی، معدنی، فولادی و زیرساختی است

، سهامداران آن پربنیه‌ای هستند و حمایت از این سهم با توجه به ابزار‌ها و امکاناتی که این سه شرکت دارند مستحکم است. پیش بینی من این است که این سه موضوع مهم (سهامداران، جنس پروژه ها، آینده شرکت) علاوه بر اتفاقات خوب دیگری که در آینده برای این شرکت می‌افتد، سهام این شرکت را جزء سهم‌های پر بنیه تبدیل کند.

اولین شرکت عام پروژه محور با نام تجلی با همان ترکیبی که در موضوعات قبل گفتم. شکل گرفت، امروز شرکت تجلی به عنوان اولین شرکت سهامی عام پروژه محور در بورس وارد شده است، احساس بنده بر این است که با توجه به مزیت‌های شرکت تجلی اولین تجربه. تجربه خوبی خواهد بود.

کسب سود از بازار سرمایه ۲۰ درصد از انگیزه خرید سهام بورسی است۸۰ درصد مرتبط با رشد سهام است. 

بنابراین اگر امروز گل گهر از تجلی حمایت می‌کند

.به این دلیل است که هرچقدر قیمت سهام تجلی رشد کند. تاثیر آن بر قیمت اموال گل گهر بیشتر می‌شود و به طور کلی پیش بینی روند.  مثبتی برای تجلی وجود دارد، در واقع «ومعادن»، «کگل»، «کچاد» نماد سه شرکت عظیم بورسی هستند که چادر ملو پشت هر شرکتی قرار بگیرند. آن شرکت را به جلو می‌برند هم اکنون نیز چرخ‌های قوی هستند که خودروی تجلی را جلو می‌برند. تکمیل زنجیره فولاد از جمله برنامه‌های تجلی است. که چکیده تجربه سه شرکت (ومعادن، کگل، کچاد) در این شرکت جمع می‌شود.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها