تعاون مکانیزمی برای پیشبرد فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی جامعه است

مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم اختتامیه نمایشگاه رسم تعاون اعلام داشت: تعاون مکانیزمی برای پیشبرد فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی جامعه است.

 

مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تعاون رویکرد و راهکاری برای پیشبرد انواع فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی است.

وی افزود: در تعاون، هم صاحبان آورده‌های پولی و سرمایه‌ای قابل احترام هستند و هم صاحبان نیروی کار، نوآوری و ارزش‌های معنوی واجد ارزشگذاری هستند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در باشگاه های استقلال و پرسپولیس، پیشکسوتان و هواداران به عنوان دو رکن مطرح هستند که ارزش والای دو باشگاه از این دو رکن نشات گرفته است و سیستم تعاونی به عنوان یکی از کارآمدترین سیستم های مدیریتی برای دو باشگاه مطرح است که پیشکسوتان و هواداران را در امور مالکیتی و مدیریتی باشگاه دخیل می‌کند.

مسکنی تاکید کرد: نمایشگاه رسم تعاون طی یک هفته میزبان بسیاری از مسئولین، سیاست‌گذران، نخبگان و چهره‌های علمی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ورزشی و عموم علاقه‌مندان بوده است و الگوی تعاون برای پیشرد فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی معرفی شده است.

در این رویداد چهره‌های پیشکسوت دو باشگاه علی پروین، حمید استیلی، محمد پنجعلی، حسن روشن، بهتاش فریبا، حسین عبدی، علی فتح اله زاده حضور داشتند.

همچنین سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه و محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها