نحوه فروش و قیمت دو مدل هایما اعلام شد

مدیرعامل ایران‌خودرو خبر داد که هایما S۵ و S۷ با قیمت قبل تحویل مشتریان حواله‌دار می‌شود.

به گزارش مستقل آنلاین؛ مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه همانطور که قبلا نیز اعلام کرده‌ایم، ایران‌خودرو در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما S۵ و S۷ را با قیمت زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.

طبق اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، مهدی خطیبی ضمن تاکید بر اینکه مشتریان و حواله‌داران به هیچ‌وجه نبایست تحت تاثیر شایعه‌ها و فضاسازی‌ها قرار گیرند، صریح کرد: آنچه برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است تامین نظر مشتریان و مصرف‌کنندگان واقعی است و در این مسیر تمام تلاش ما بر این است تا از هرگونه نارضایتی‌ها جلوگیری شود.

مدیرعامل ایران‌خودرو ضمن اشاره به جریان‌سازی و شبهه‌افکنی شبکه‌های دلالی در سطح بازار خودرو، گفت: گروه صنعتی ایران‌خودرو در چارچوب آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌کنندگان خودرو، در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌داران هایما و رفع نگرانی آن‌ها، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌های قبل از مشتریان دریافت می‌شود.

وی افزود: قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود؛ قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها