با حکم مدیر عامل صنایع شیر ایران رخ داد:

انتصاب مدیرعامل جدید پگاه آذربایجان شرقی

طی حکمی از سوی دکتر علی اصغر محمدپور مدیر عامل صنایع شیر ایران، مدیرعامل جدید شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی، تعیین شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، طی مراسمی و با حضور مدیرعامل، معاونین بازاریابی و فروش و هماهنگی امور شرکت‌ها صنایع شیر ایران و مدیرعامل پخش سراسری، ضمن قدردانی از تلاش‌های فرید حسامی کجاباد در دوره سرپرستی پگاه آذربایجان شرقی، سید جلال هاتف غازانی به‌عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره این مجموعه، معرفی شد.

علی اصغر محمدپور در نشست مدیران و کارشناسان پگاه آذربایجان شرقی با اشاره به تناژ دریافتی شیرخام این شرکت گفت: توسعه محصولات جدید و کاهش بهای تمام شده، از مهمترین برنامه‌های این واحد تولیدی بوده و امیدواریم با توجه به توانمندی‌های این مجموعه بتوانیم شاهد ارتقای شرکت پگاه آذربایجان شرقی در سطح صنایع شیر ایران باشیم.

وی تصریح کرد: در گذشته کیفیت بالا و خدمات مناسب، عوامل اصلی موفقیت در عرصه‌های رقابتی بودند، اما امروزه کیفیت و خدمات در حال تبدیل به یک ویژگی‌ عادی شده و در واقع شرکت‌ها باید با روش‌های جدیدتری رقابت کنند که شامل توانایی در تولید متنوع و عرضه‌ی سریع‌تر کالاها، موفقیت از طریق طراحی و بهبود محصولات با مزایای بهتر و همچنین برقراری روابط بلندمدت با مشتریان است که برای هر دو طرف سودآور باشد.

گفتنی است، در این جلسه فرید حسامی کجاباد سرپرست سابق پگاه تبریز نیز به‌عنوان عضو موظف هیئت مدیره معرفی شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها