اجرای افزایش حقوق بازنشستگان تا نیمه‌ی هفته‌ی آینده؟

یک بازنشسته کارگری گفت: حالا که قول داده‌اند از این ماه سی و هشت درصد اعمال می‌شود، انتظار داریم خیلی زود احکام جدید صادر شود؛ این احکام باید قبل از نیمه‌ی ماه صادر شود تا مقدمات پرداخت حقوق شهریور براساس حروف الفبا آماده گردد.

به گزارش مستقل آنلاین؛ بازنشستگان کارگری خواستار صدور احکام جدید در همین هفته‌ی پیش رو هستند.

«نهایتاً تا نیمه‌ی هفته‌ی آینده باید احکام جدید بازنشستگان سایر سطوح صادر شود»؛ مروتی بازنشسته‌ی کارگری با تاکید بر این مساله می‌گوید: حالا که قول داده‌اند از این ماه سی و هشت درصد اعمال می‌شود، انتظار داریم خیلی زود احکام جدید صادر شود؛ این احکام باید قبل از نیمه‌ی ماه صادر شود تا مقدمات پرداخت حقوق شهریور براساس حروف الفبا آماده گردد.

او تاکید می‌کند: علاوه بر این بایستی زمینه‌های پرداخت مابه‌التفاوت ماه‌های ابتدای سال فراهم شود؛ اگر بخشی از آن را شهریور پرداخت نمی‌کنند، لااقل زمانبندی انجام دهند و از مهر پرداخت‌ها را اجرایی کنند تا قبل پایان سال مابه‌التفاوت پنج ماه اول واریز شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

»»»محاسبه افزایش حقوق بازنشستگان؛ از چه زمانی؟

»»»متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان؛ درخواست پابرجاست! 

»»»افزایش حقوق بازنشستگان از شهریور قطعی شد

»»»واریز معوقات بازنشستگان؛ چه زمانی؟

 

به گفته‌ی این بازنشسته‌ی کارگری، مساله بعدی، اجرای باقیمانده‌ی متناسب‌سازی سال گذشته و پرداخت معوقات آن است اما در این مرحله، صدور فوری احکام جدید بیشترین اولویت را دارد.

 

»»»پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان/ دو خبر خوب برای بازنشسته ها

 

مروتی در پایان تاکید می‌کند: امیدواریم معرفی وزیر کار جدید به مجلس و مسائل این چنینی وقفه‌ای در صدور احکام و پرداخت حقوق شهریور بازنشستگان نداشته باشدو کار را به تاخیر نکشاند. امیدواریم تا پایان سال تمام معوقات بازنشستگان کارگری را بپردازند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها